Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A konty azt jelenti hogy...

A konty azt jelenti hogy elhanyagolom magam? Akkor is ha a fenekem ala er a hajam?

Figyelt kérdés

Nem akarom hogy akivel ismerkedek igenytelennek tartson emiatt, sokszor van ugy a hajam hogy osszefogom fentre es korkorosen oda csavarom a hajam. De mindig szepen, esztetikusan van nem ossze vissza

A fenekem ala er a hajam, ha nem csinalok vele semmit csak osszefogom nagyon nem talalom szepnek magam, le engedve mint egy osember olyan vagyok vasalas gondorites nelkul, csak kontyba tudom hordani ha nincs idom vagy kedven reggel meg ebbe a nagy melegbe idot szanni ra

Igenytelennek tart vajon?


2022. aug. 16. 23:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
37%
#9 Ebben a pár hónapja tartó 35-40 fokban elviselhetetlenül melegít egy fenékig érő haj.Kb mintha egy suba lenne a hátadra terítve.Nyilván nem fogja kopaszra borotválni a fejét, csak mert nyáron melege van.Télen, tavasszal, ősszel biztos leengedi.
2022. aug. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
14%

11, hát pont ezt írtam.

Nekem is egész nyáron kontyban van, mert máshogy nem tudom elviselni. Hidegebb időben meg le tudom engedni.

Kopaszra borotválásról egyedül te beszélsz.

2022. aug. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
39%

#12


Jaja, én írtam.Ez nyilvánvaló.Konkrétan erre reagáltam:


"Nem igénytelenség, csak így nem tudom, mi értelme a hosszú hajnak, ha "el van rejtve""

2022. aug. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
63%

13, igen, és ebben a mondatban hol szerepel a kopaszság? Akinek nem derékig ér a haja, az mind kopasz? Ez nekem új, nem is tudtam hogy kopasz vagyok a hátközépig érő hajammal 🤔

Ha figyelmesen elolvasod amit írtam, láthatod hogy nyárra vágatok belőle. Ezért most hátközépig ér, azaz bocsánat, kopasz vagyok mint megtudtam. Télre pedig megint hosszú lesz.

2022. aug. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Mennyi idős vagy kérdező?
2022. aug. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
95%

#2

Mondjuk bizonyos kontyokhoz, frizurákhoz kell a hosszú haj, másképp nem tudod elkészíteni.



#11

Nem melegít különösebben (nekem is fenékig ér) engem inkább az tud zavarni hogy hozzátapad a karjaimhoz (naptej + izzadás = ragasztó :D)

Be szoktam fonni egy copfba ha 35 fölött van a hőmérséklet és kész.

Nem megoldhatatlan kihívás azért. :))

2022. aug. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
37%
A körkörös csavarás szerintem igénytelen. Más kontyok meg jók
2022. aug. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem egyáltalán nem, nyáron én is mindig kontyban hordom a hajam, szintén fenékig ér(t eddig, mert most lett levágva pont pár napja, most hátközépig ér kb).

Hogy ha ápolod a hajad és megfelelő figyelmet fordítasz rá akkor nem igénytelen a hosszú haj sem. És teljesen megértem azokat akik a nyári kánikulában inkább felkötik a hajukat, én mindig is nagyon szerettem kiengedve hordani, de nyáron sajnos lehetetlen. Nagyon vastagszálú és sűrű hajam van, mindig teljesen leizzadok ha ki van engedve. Az pedig hogy folyik rólam a víz és tiszta izzadtság a hajam már tényleg nagyon igénytelen, ezért kötöm fel mindig:) Felkötve pedig már nincs ilyen problémám.

2022. aug. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!