Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A konty azt jelenti hogy...

A konty azt jelenti hogy elhanyagolom magam? Akkor is ha a fenekem ala er a hajam?

Figyelt kérdés

Nem akarom hogy akivel ismerkedek igenytelennek tartson emiatt, sokszor van ugy a hajam hogy osszefogom fentre es korkorosen oda csavarom a hajam. De mindig szepen, esztetikusan van nem ossze vissza

A fenekem ala er a hajam, ha nem csinalok vele semmit csak osszefogom nagyon nem talalom szepnek magam, le engedve mint egy osember olyan vagyok vasalas gondorites nelkul, csak kontyba tudom hordani ha nincs idom vagy kedven reggel meg ebbe a nagy melegbe idot szanni ra

Igenytelennek tart vajon?


2022. aug. 16. 23:03
A kérdező szavazást indított:
Igenytelennek tart
Ertheto, nem tart igenytelennek
33 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
28%
kissé
2022. aug. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
53%

Van egy nő a városunkban, szintén a feneke alá ér a haja és mindig kontyban van

Őszintén nem értem minek valakinek hosszú haj ha nem tud vele mit kezdeni

Állandóan összefogva vagy kontyban nekem abszolút nem jön be

Elsőre vagy 1x 2x oké

De hogy soha nincs leengedve, nem lehet beletúrni a hajába stb stb

Nekem nem jönne be

Miért nem vagatsz fazonra valami jó kis hajat magadnak ha nem tudsz vele semmit kezdeni?

Nem is értem mi értelme eleve ilyen hosszúra megnöveszteni

De pl be is lehet fogni,hogy hullámos legyen, hátul össze fogni egy csattal stb hogy ne lógjon az arcodba

Van pár opció

2022. aug. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
72%
Semmi igénytelen nincs ebben szerintem. Nem is értem, hogy merül fel egyáltalán.
2022. aug. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
98%
Ha a zsír és az izzadtság tartja össze a hajgubancot, akkor igénytelen. De ha nem az, akkor nem.
2022. aug. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%
Szuper kontyok vannak, nem csak az egyszerű változatát lehet megcsinálni. Igénytelen attól lesz ha ápolatlan, nem a kontytól.
2022. aug. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

En ilyet nem mondtam hogy nem tudok vele mit kezdeni.

Beszoktam gondoriteni vagy kivasalom, osszefogom gondoron vagy egyenesen stb

S

De sokszor csak osszevan kontyolva, es aki ilyet mond hogy nem erti annak valoszinuleg sosem colt hosszu haja..lehetetlen minden nap le engedve hordani , es nem is feltetlen akarom ha nem a jol.

2022. aug. 16. 23:16
 7/18 A kérdező kommentje:
All*
2022. aug. 16. 23:16
 8/18 A kérdező kommentje:
5. Nekem csak ez az egyszeru tetszik
2022. aug. 16. 23:17
 9/18 anonim ***** válasza:
84%

Nem igénytelenség, csak így nem tudom, mi értelme a hosszú hajnak, ha "el van rejtve".

Amúgy is akkora macera.

Nekem is hosszú, nem annyira mint neked, de sokszor (főleg így nyáron) elgondolkodom hogy semmi értelme hogy hosszú, ha mindig csak kontyban van a fejem tetején. Annyi hogy sokkal nagyobb szívás a hajmosás így.

Mostanában ezért tudatosan úgy alakítom, hogy nyáron sokkal rövidebb, mire jön a hideg idő, addigra meg megnő és akkor tudom kiengedve hordani.


Egyébként emlékszem, gyerekkoromban a nagymamámnak mindig be volt fonva a haja, összetekerve a fonat egy kontyba, és még rajta egy kendő. Életemben egyetlen egyszer láttam kiengedett hajjal, akkor is csak azért mert nála aludtam és épp megmosta, ezért muszáj volt kiengednie. Akkor én teljesen elámultam hogy milyen gyönyörű, hosszú. Az egész hófehér volt és úgy nézett ki mint egy angyal. Nem értettem hogy miért rejti el ezt a gyönyörű hajat, vagy ha már rejtegeti, akkor miért nem vágatja le. Így senki nem tud benne gyönyörködni, neki viszont sokkal macerásabb rendben tartani. Egy egész estéje ráment mire kiengedte a fonatot, megmosta, megfésülte, megszárította, majd újrafonta.

2022. aug. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%
Nekem önmagában a fenékig erő haj már igénytelenséget sugall. A konyt viszont nem.
2022. aug. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!