Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha egy férfi kopaszodik mért...

Ha egy férfi kopaszodik mért oly igénytelen hogy nem tesz ellene?

Figyelt kérdés
rengeteg megoldás van, hajbeültetés, paróka, vagy csak simán borotválja le az egészet, de mikor felül nincs már semmi de oldalt meg van vagy így foltokban nincs haj akkor az olyan ciki meg igénytelen
2022. aug. 12. 20:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
57%
#2 nem kell tarkopaszra, elég pàr miliméteresre meghagyni. A kopaszodó foltos átfésült hajnál még a tarkopasz is jobb. Nekem általában pont ezért nem jönnek be az idősebb pasik, mert annyira nem tartom vonzónak a kopaszodó fejet. Tényleg inkább nyírják le és kész, sokkal vonzóbb lenne.
2022. aug. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én tettem ellene, de nem mindenkinek áll jól a kopasz fej. Nekem is évekbe telt, mire le mertem tolni a hajamat.
2022. aug. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
51%

Nőbe is sok ilyet látok buszon vagy gyógyfürdőkben. Azok is borotválják le?

A paróka drága. Mármint az emberi hajból készült jó minőségű csipke sapkás vagy hogyis hívják magyarul. Egy műszálas sz4rban beizzad a fejük, és ha fúj a szél, szétfujja a tincsejet akkor látszik hogy nem igazi.

2022. aug. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Van hajpótló tetoválás is.
2022. aug. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Tényleg. Mi van a nőkkel? 50 felé azért erősen ritkul a nők haja is. Sokkal rosszabb nekik mert valljuk be elég ha nem festi a haját ha őszül, már azért leigényteleneznek valakit. Pedig a legrosszabb ha a ritkuló hajra még pluszba rámennek feketével vagy szőkével. Nő vagyok de fogalmam sincs mit csinálnék. Ha totál kihullana valószínű gyűjtenék igazi hajas parokára. De csak mert nem vagyok férfi.

Férfiaknál szerintem jobb ha levágják. A felrefesult pár szál hajnagy csúnya.

Parókábol az igazi élethű elég drága. És kell belőle egy csere is ha történik vele valami.

2022. aug. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!