Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki szandált vesz fel, az...

Aki szandált vesz fel, az miért nem tud igényesebb lenni saját magára?

Figyelt kérdés

Nem a szandállal van a probléma, mindenki azt vesz fel amit akar.

Kb csak férfiaknál látom ezt. Hogy szandált vesz fel oké, de ehhez párosul az igénytelen koszos lábfej, vágatlan, szintén koszos, sárga lábkörmök. Miért nem lehet kicsit igényesebb lenni?

Oké, hű de nagy probléma, meg ne nézzem, csak nem értem, hogy miért nincs valakinek legalább erre igénye.


Én fiú vagyok, és soha nem tudnék koszos lábfejre, sárga koszos körmökre szandált felvenni, mert én alapba nem akarnám, hogy igénytelennek tartsanak.


Vagy én látom rosszul? Mit gondoltok róla?

Nem mutat ez kissé igénytelenséget?



2014. szept. 5. 22:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Nem kicsit, nagyon igénytelenség. De akkor is, ha nem mutogatja szandálban, hiszen ha senki sem látja, akkor is legyen valaki ápolt és tiszta. Nyilván vannak átmeneti állapotok, betegség, stb. De a koszos, sárga köröm nekem folyamatos elhanyagolásra utal. Nem arra, hogy pl. nem volt ideje hajat mosni, de muszáj volt mégis elmennie valahova.
2014. szept. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
20%

"Kb csak férfiaknál látom ezt."


A nőknek meg hüvelygombájuk van, csak te olyat még nem láttál.

2014. szept. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Azért mert könnyebb benne törődni mint tenni ellene
2014. szept. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Beletörődni? Mennyi ideig tart lábat mosni, és körmöt vágni?
2014. szept. 5. 22:17
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Nincs rá igényük. Sok embernek a kézkörme is retkes. Nem zavarja őket. Fúj!
2014. szept. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom, ki hogy van vele, de én hiába mosom meg előtte, mégis mindig koszos lesz a lábam, ha szandált veszek fel, mivel az egy nyílt lábbeli, és simán belemehet a sár/por az utcán. A mi utcánkban földút van, és sajnos nem tudok elrepülni a betonozott buszmegállóig úgy, hogy ne érje a lábam a talajt. De egyébként betonúton is simán koszos lehet. Akit zavar, az ne a lábamat nézze, ennyi. Az elszíneződött körmökről meg annyit, hogy akármilyen igényes vagy, gombát bármikor bárhol össze lehet szedni, és nem múlik el egyik napról a másikra, és sok esetben pont hogy az segíti a gyógyulást, ha szellőzteted a lábadat. Tényleg nem értem, miért az emberek lábait kell bámulni, én sosem azt szoktam.
2014. szept. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%

Nem csak azért kell körmöt ápolni, mert kilátszik a szandálból.

Valóban igénytelenség, és szerintem aki annyira nem hajlandó, hogy tisztán tartsa a lábát, az más részeit sem fogja. Én a retkes kézkörmöktől is undorodom, nem elég, hogy nem fürdik a tulaj, de még csak kezet mosni sem képes.

2014. szept. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

6: Persze, mindenkinek poros lesz a lába valamennyire szandálban, ha olyan helyen jár. De azt nem lehet észrevenni, csak úgy egy másik járókelő által. Ahhoz nagyon koszosnak kell lennie, hogy ennyire feltűnő legyen.

A sárgás köröm sem feltűnő, ha le van vágva és nem lóg ki egy hosszú karom.

2014. szept. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Fiú létedre miért nézegeted férfiak szandálos lábait?

Majd egyszer fogsz dolgozni te is, és ez lesz magadon 896-od rendű problémád, hogy milyen a lábad, amikor már cukorbeteg leszel, lesz rajtad 50 kiló felesleg, stbstb...

Létezik erkölcsi igénytelenség, hallottál már róla?

2014. szept. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%
Na ezért szoktam én a szandálhoz fehár zoknit felvenni, így nem látszik az ápolatlan lábkörmöm. :d
2014. szept. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!