Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel szőkítsek hajat?

Mivel szőkítsek hajat?

Figyelt kérdés

Alapból sötét szőke hajam van, tavaly egy sötétebb áranyatú Schwarzkopf Color Shamponnal befestettem az nagyjából ki is jött ennyi idő alatt aztán 1 hónapja ugyanezzel csak egy szőke árnyalattal (assziszem 231 vagy 321) befestettem viszont csak a tövét fogta be és ilyen mézes-vöröses színű lett. 1 hete pedig a Garnier Color Naturals szőkítőporos festékkel a végeket befestettem ilyen ombrésra. Viszonylag jól is sikerült kicsit sárgásra sikerült de nagyon kiszárította, de jó pár pakolás után már nem olyan vészes. Valaki tud segíteni, hogy mivel tudnám mégjobban kiszőkíteni a hajam. Illetve mikor lenne érdemes, hogy ne rontsoljam nagyon.

A közelben nincsen olyan fodrász aki megbízhatóan szőkítene szóval az nekem sajnos nem opció.



2022. aug. 12. 15:52
 1/2 anonim válasza:
Talán hajfesték.
2022. aug. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Te semmivel. Menj el egy normális fodrászhoz leszarom, ha messze van, ő csinál egy jó alapot és ad tanácsot azzal kapcsolatban is, hogy hogyan kezelj egy kisebb lenövést vagy hogyan ápold a hajad.


A drogériás szarokat el kellene felejteni, ha nem akarsz csálé frizurát 6 réteg festékkel rajta.

2022. aug. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!