Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel szőkítsem ki a szőkésbar...

Mivel szőkítsem ki a szőkésbarna hajam?

Figyelt kérdés

Sötét szőke/szőkésbarna hajam van. Ez az eredeti színe, viszont világosabb szőke szeretnék lenni. A dm-ben kapható egy Balea szőkítő sampon, elég olcsó, így átfutott a fejemen, hogy mivan ha nem is jó, vagy árt a hajnak. Ezért arra lennék kíváncsi, hogy van-e esetleg olyan itt, aki használta már. (?)

Vagy ha van valami jó ötleted arra, hogy milyen samponnal, krémmel, sprayel lehet szép szőke hajat elérni, akkor ne tartsd magadban kérlek.

Köszönöm.<3



2021. dec. 20. 22:16
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én használtam egy ideig a Balea szőkítő samponját, szerintem jó. Kicsit talán szárította, de világosabb lett tőle.

Most kamillateával szoktam mosás után leöblíteni a hajam.

2021. dec. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!