Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkésbarna haj feketére van...

Szőkésbarna haj feketére van festve, ki tudnám festeni fehérre?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék fehér vagy szürkés hajat, viszont nem tudom hogy ebből a színből lehetséges lenne-e. Amennyiben igen, hogyan csináljam? Fodrászt kérjek meg vagy otthon is sikerülne? Több lépésben kell festeni vagy eggyel is lehet? Illetve milyen fajta (tartós) festéket vegyek hozzá? Előre is köszönöm.

(Férfi vagyok közepesen hosszú hajjal.)


2021. aug. 20. 23:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenkeppen fodraus csinalja szerintem, es ha nem akarod peegetni a hajadat akkor tobb alkalmas lesz. Fodrasz festette, vagy otthon? Az is sokat szamit
2021. aug. 21. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Otthon festettem be egy barátom segítségével.
2021. aug. 21. 01:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább fodrász csinálja és valóban nem lesz egyszeri alkalommal olyan.
2021. aug. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fodrász csinálja több lépésben, de arra számíts hogy nagyon tönkre fogja tenni a hajad :/
2021. aug. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Metionin ***** válasza:
Ha rövid a hajad, egyszerűbb ha lenöveszted a feketét. Több lépésben kellene szőkíteni ami eltartana addig hogy annyi idő alatt megnőne magától is. Ráadásul a fehérhez megintcsak sokat kell szőkíteni, célszerűbb lenne a frissen nőtt, előtte nem piszkált hajjal csinálni.
2021. aug. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!