Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan szőkítsem ki úgy a...

Hogyan szőkítsem ki úgy a hajam hogy ne kelljen leszívatni?

Figyelt kérdés
Ma voltam fodrásznál, szőke festékkel festette be, de nem szívatta le. Eredetileg sötétszőke a hajszínem abba kértem világos részeket. Viszont nem voltam elégedett az eredménnyel, mert csak pár árnyalattal lett világosabb. Szeretnék világosabbat de akkor meg le kell szívatnom, és az jobban tönkre teszi. Lehetséges úgy világosabb szint elérni, hogy fokozatosan megyek "szőkíteni" ugyan azzal a festékkel? Mondjuk várok 1 hónapot, és utána el megyek rá keni újra akkor világosabb lesz az eredmény? Ez mennyivel kíméletesebb módszer? Előre is köszönöm a válaszokat!

2020. júl. 3. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:
85%
Nem lehet szívatás nélkül.
2020. júl. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Azoknak akiknek vilagosszoke hajszinuk van mindenkinek szivatjak elotte. A sima szoke hajfestekektol nem fog a hajad 4-8 arnyalatig kivilagosodni.
2020. júl. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!