Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mikor lehet megint leszivatnib...

Mikor lehet megint leszivatniba hajat?

Figyelt kérdés
Tegnap este leszivattuk de az alja kicsit foltos lett mert nem volt eleg a festék mikor szivassam ujra? Vagy ha befestem hamvas szőkére az egyenletesre tenné?

2018. febr. 2. 07:10
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Szivasal se biztos, hogy egyenletes lesz, inkabb csak tovabb roncsolod. Fesd be szokere es vegyel hamvasito sampont, az majd kiegyenliti
2018. febr. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Es mikor fessem ujra?
2018. febr. 2. 07:39
 3/6 anonim ***** válasza:
24%
1 nap után újra festheted. Lehetőleg világosabb festékkel mint a vágyott szín.
2018. febr. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Valentinra már a kívánt hajat szeretném ha ma befestem egy vilagosabb szinnel akkor 2 het mulva befessem amilyenre szeretnem?
2018. febr. 2. 07:52
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem miért kéne világosabb festékkel festeni. Nyugodtan szívasd le a foltos részeket, arra vigyázz hogy ami már szőke arra ne kerüljön. Utána mehet rá a hamvas festék. Ha simán rárakod a festéket az nem fogja rendesen leszívni.
2018. febr. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Baj lenne ha ma megint leszivatnám?
2018. febr. 2. 10:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!