Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan ápoljam a hajam?

Hogyan ápoljam a hajam?

Figyelt kérdés

Fiu vagyok, 16 eves


Hajam vekonyszalu es kisse szaraz


Minden reggel megmosom

Kb 4-5 cm a hajam felul, oldalt nullarol indulo atmenettel


Jelenleg annyit csinalok vele, hogy megmosom reggelente vmi rossz samponnal, megszaritom es bewaxolom vmi rossz waxxal.


Azt szeretnem, hogy erosebb legyen, meg amugy talan le is vagatom majd 3-4 centisre

2 hetente jarok fodrászhoz, nem tudom szamit e valamit


Elszeretnem kezdeni tudatosan apolni


Szeretnek egy jo sampont, balzsamot, hajvegapolot, kondicionalot es hajpakolast.

Ezt mind egyszerre lehet amugy? Nyilvan nem mindegyik minden nap de ertitek, mind fontos, nem?

A minosegi waxot es a vitaminokat mar megvettem


Emellett tanacsoknak is orulnek, konkret termekeknek foleg

Mit csinaljak, mit ne


Koszonom a valaszokat



2022. júl. 27. 14:41
 1/5 mark0104 válasza:
100%
Az sem jo ha mindennap mosod.
2022. júl. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a tanacsot, es tisztaban vagyok vele, de nagyon elalszom, vallalhatatlaul, igy ez nem mukodik
2022. júl. 27. 14:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnos így nagyon elrontod a hajadat :/ A "minőségi wax" is árt, ha minden nap használod. A vitamin ilyenkor amúgy felesleges, semmit sem ér a mindennapi mosás, waxolás ellen

Ne használj rossz sampont, keress olyat ami kimondottan száraz hajra van, illetve időnként pakolást is érdemes lenne használni. Tudom, hogy a rövid hajat nagyon könnyű elfeküdni, de a legjobb megoldás az lenne, ha nem mosnád/waxolnád minden nap

2022. júl. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hajmosas kozben sampon es balzsam utan felesleges kondicionalot fujni a torolkozoszaraz hajra?
2022. júl. 27. 17:49
 5/5 A kérdező kommentje:
vagy fujjak valami hovedot?
2022. júl. 27. 17:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!