Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megéri La roche terméket...

Megéri La roche terméket vásárolni? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Pattanásokra és mitesszerekre hajlamos zsíros bőröm van. Rengeteg mindent kipróbáltam már, de semmi sem segített. Leginkább a fő problémám, hogy hiába használok zsíros bőrre ajánlott terméket, ugyanúgy zsíros tőle az arcom. Sokat hallottam és olvastam a la roche posey termékekről. A leírások alapján az effaclar termékcsalád lenne nekem a megfelelő, azok közül a habzó tisztító gélt, szérumot és a mattító hidratáló krémet néztem ki. De sajnos ezek mind elég drágák. Megéri megvenni őket? Vagy esetleg elég lenne valamilyen olcsóbb kategóriás tisztító gél(pl Garnier) és gél formában hidratáló gél?

Előre is köszönöm szépen a válaszokat :)



2022. júl. 24. 14:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Garnier a legrosszabb, azt felejtsd el.


Ami neked kell: cerave zold arclemoso reggel+este

Ra the ordinary niacamide+zink szerum, arra the ordinary moiusturizinf factors HA krem.


Nem leszel ettol zsiros pattis es nem draga.

2022. aug. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget
2022. aug. 3. 18:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!