Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen krémeid, kencéid...

Milyen krémeid, kencéid vannak felnőtt nőként?

Figyelt kérdés

28 éves nő vagyok. Van egy 2in1 sampon+tusfürdő, dezodor, arclemosó tonik, arckrém (sima natur hidratáló estére nappalra ugyanaz), kézkrém.

Csak ennyi terméket használok és nekem ez bőven elég. Minap elém került egy avonos katalógus és kismillió termék van benne minden féle területre. Én használok kevés dolgot és jók lennének még, vagy teljesen felesleges?

Ti miket használtok?


2022. júl. 16. 20:34
 1/6 Metionin ***** válasza:
100%
Ha elégedett vagy ezekkel, amik vannak, csak azért ne vegyél többet, mert valahol úgy állítják be, hogy egy szekérnyi kozmetikum az alap. Nekem a bőröm sajnos hisztis, emiatt van az arclemosóm mellett pakolás, szérumok, hámlasztók, utóbbi hármat nem használom minden nap. Sminkelek is, ezért van lemosóm. Mivel extra fehér vagyok és napallergiás is, fényvédő és naptej kell minden alkalommal, ha kimegyek a házból. Tusfürdő meg 1 testápoló, dezodor. Sampon, balzsam, hajvégápoló. Meg egy hidratáló krém. Asszem ennyi van.
2022. júl. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

Testre: testápoló, önbarnító, pilling, pilling szivacs, stria krém, masszázs olaj

Arcra: akne krém, hidratáló krém, koffein szérum, argán olaj, hiarulon sav, arclemosó, niacianamid, szalicil sav, fényvédő

Lábra: pilling (lábra való, nem ugyan az, mint a testre) hidratáló krém

Hajra: 2 féle sampon (első samponozás az egyik, másodiknál a másik), 1 balzsam, 2 hajpakolás (felváltva használom), teafaolaj, fejbőr tonik, hajspray, hajvég ápoló olaj, steampod krém, steampod szérum

Egyéb: szempilla lifting szett, szemöldök festék, kézkrém, arcpakolások

Valami biztosan kimaradt, most ennyi jut eszembe :D

21/N

2022. júl. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Pff sok kencėm van így is szerintem :D.

19 ėvesen nem mondanàm magam egėszen felnöttnek de màr 17 ėves koromban mikor bele csöpentem a tudatos böràpolàsba a mostani rutinomnàl sokkal többet hasznàltam. Ma màr inkàbb cėlzott hatòanyagot inkàbb legyen pàr dràgàbb minösėgi termėkem de azok jòk ės abszolut a problėmàmat oldja.

Arc: Lemosò, micellàs víz, hàmlasztòk, hidratalo szerum, meg mėg pàr hatòanyag, nizoral sampon a börömre maszkėnt alkalmazva gomba okozta aknė miatt ami segít :).

Fėnyvėdö, tòner, szemkörnyėk àpolò.


Testre:minden mentess kenöcs, minden mentess szappanal tusolok most, problėmàs rėszekre himalaya szappan nėha, borotva hab ha borotvalkozom, testre is kenek fėnyvėdöt a ruhàbòl kilogo testrėszekre ha utcàra megyek plàne nyàron!


Hajra: sampon, balzsam, hövėdö spray, valamilyen olaj a vėgekre.


kb enyi jut eszembe, kinek sok nem sok, egyėni kinek menyire kėnyes a böre stb valakinek mãr 10 termėk iszonyat sok, mostmãr igyekszek ėn is nem pazarolni hanem csak azt vàsàrolni amire szüksėge van a börömnek, ugyanis mi lànyok hajlamosak vagyunk tesztelgetni/pròbàlgatni akarunk minden fėlėt :)

2022. júl. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

30 éves nő vagyok. Az Avont nem szeretem több szempontból se: nem bírom az illatosított kozmetikumokat például. Szerintem ha neked elég a pár dolog, akkor nem kell rá feleslegesen költeni. Én speciel nagyon nem szeretek kozmetikumot kidobni, mert rajtam marad kihasználatlanság miatt.


A tusfürdőn, samponon, haj balzsamon, dezodoron kívül még van egy pár dolog, amit használok.


Testre: sima testápoló, kézkrém (fényvédős és nem fényvédős).


Arcra: arclemosó, hidratáló toner, retinol szérum, BHA hámlasztó szérum, éjszakai krém és egy fényvédős nappali krém.


Vannak még testre és arcra való hámlasztóim (AHA savas dolgok), de azokat a nyár idejére félre tettem. Majd ősztől újra előveszem.

2022. júl. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sunshinedoll ***** válasza:

Ha neked ennyi elég, akkor használj ennyit.

Én ennél jóval többet szoktam használni pl. arcszérumok, fényvédő, testápoló, lábápoló, hajolaj,

2022. júl. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha többet is használnál, ne az avonból.
2022. júl. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!