Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Felnőtt férfiként hány naponta...

Felnőtt férfiként hány naponta érdemes hajat mosni?

Figyelt kérdés

Sajnos eléggé zsírosodik, korpásodik pár nap után. Így heti 3 hajmosásra simán úgy érzem szükség van.


Ez normális, vagy sok?



2021. ápr. 10. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ha szükség van rá akkor ideális, amúgy 2, 3 szokott lenni mindenkinél akinek nem különleges a haja és igényesen akar kinézni
2021. ápr. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Regebb, mikor hosszu hajam volt 2-3 naponta szukseges volt egyebkent tul zsiros, borzos lett. Jelenleg klasszikusabb rovid hajjal az is elofordul, hogy csak heti egyszer-ketszer mosom meg.
2021. ápr. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kétnaponta mosom. Nincs probléma a hajammal, de így érzem jól magam. Ha valami miatt kimarad, 3. napon vakarózom, ápolatlannak érzem magam. Olyan időközönként mosd a hajad, ahogyan jól érzed magad.
2021. ápr. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Én 2 naponta borotválom a fejemet, úgy tökéletes.
2021. ápr. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem 2 naponta zsirosodott, ezért amikor nem volt suli 2 hétig nem mostam meg( hát nem volt könnyű) azóta csak heti 1-szer kell megmosni. Ezt valamelyik videóban láttam, és nekem is bevált
2021. ápr. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én naponta mosom, kénes samponnal.
2021. ápr. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"amúgy 2, 3 szokott lenni mindenkinél akinek nem különleges a haja és igényesen akar kinézni"


Én mindennap megmosom...

2021. ápr. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!