Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ma már minden felnőtt nő...

Ma már minden felnőtt nő gyantázza az alkarját?

Figyelt kérdés
Ha valakinek teljesen szőke és nem hosszú a szőr az alkarján, ápolatlan, ha meghagyja?
2021. jún. 5. 14:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy.
2021. jún. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Azok se mind szőrtelenítik, akiknek nem szőke, hanem sötétebb. Nem mindenkit zavar.
2021. jún. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki,bár tény,hogy nagyon sok tükörsima kart látok,tehát szerintem egyre többen. Én csak nyárra szoktam,de akkor is csak alkalmakra,bár én a szőrösebb kategóriát képviselem.
2021. jún. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Metionin ***** válasza:
100%
Nem. Nekem is kis szőke pihék, dehogy fogom még azt is gyantázni.
2021. jún. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem, nekem erős a hajam, viszont valamiért a karom olyan mintha gyantáznám. Nő vagyok, de én nem tartom rondának, ha valakinek szőrösebb a karja nőként. Sajnálom, hogy sok nőnek viszont "kell", mert a férfiak gyenge kis lelkét bántaná egy szőrös női kar.
2021. jún. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
#5, nekem szőrös a karom, hosszú bár nem túl sötét szőrszálak vannak rajta. Csak nők szóltak be miatta eddig. Lehet, hogy pár férfinak sem tetszett, de bennük volt annyi udvariasság, hogy nem tették szóva, vagy ők tudtak a maguk dolgával törődni. Én meg nem akarok ezzel is foglalkozni, mivel a férjemet nem zavarja, engem sem, másoknak meg nincs köze hozzá.
2021. jún. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nekem rövid szőrszálaim vannak, és ha nem is mindenhol teljesen szőkék, de szőkések, nem látványosak. Életemben először próbaképpen legyantáztam. De csak az alkaromat, a felkaromat nem. Azt már tuti nem fogom. És most annyira hülyén érzem magam, hogy az alkarom csupasz, a felkaromon meg egyszer csak elkezdődik a szőr. Bár ott is csak pihék vannak, még az alkaromon lévőknél is rövidebbek és kisebbek, picik, és teljesen szőkék, de így valahogy totál vicces az egész. Szerintem így feltűnőbb, mintha egyáltalán semmit nem csináltam volna.
2021. jún. 12. 17:51
 8/10 A kérdező kommentje:
Meg valamiért én a teljesen csupasz kart is most teljesen természetellenesnek látom, mint a babapopsi. :D
2021. jún. 12. 17:52
 9/10 anonim ***** válasza:
46%
Egyéni döntésed, hogy mit tartasz szépnek.
2021. aug. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi.
2021. dec. 17. 18:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!