Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Titeket nem idegesítenek a...

Titeket nem idegesítenek a kondiban a lányok akik sminkben vannak?

Figyelt kérdés

Vagy pulcsit raknak a derekukra 40 fokban mert az jol nez ki.

Vagy sapkát viselnek.

Vagy troger nadragban vannak mert az divat.

Komolyan..mintha a kondi egy kifuto lenne es jol kellene kinezni.

Rolam altalaban szakad a viz es probalok tulelni mikor kardiozok de mellettem a csajszi kitolt fenekkel lepeget a gepen.

Otszor szetszedi a hajat es magat nezegeti a tukorben mikorben lobalja a hajat.

Eskuszom olyan baromi idegesito…

Vagy lehet csak ronda vagyok es feltekeny a tobbi nore..🤷🏼‍♀️😀


2022. júl. 15. 13:40
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
76%

Én is ilyen nacikat hordok:3 bár nekem azért azok nélkül is nagy a fenekem az edzések miatt

Ha pulcsit kötök a derekamra az azért van, mert épp mensizek és félek, hogy esetleg balesetem lesz

Ha sapkát akkor esetleg nem volt időm hajat mosni és nem akarok igénytelennek tűnni zsíros hajjal.


Lehet, hogy esetleg oka van a dolgoknak, nem kéne ítélkezni ismeretlenül, foglalkozz a saját edzéseddel és ne a többi csajt nézegesd

2022. júl. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
68%

Kérdező, sajnállak, ilyen komplexusosként nem csak konditerembe lehet rossz járni, hanem unblock emberek közé.

Az egyik válaszolótól pedig kérdeznem (habár a kommentje többi részével egyetértek) azzal mi a baj ha valaki telefonozik setek közben? :D 80%, hogy ugyanannyit pihen akár telefonozik akár nem, akkor meg nem mindegy?

2022. júl. 22. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!