Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Titeket nem idegesítenek a...

Titeket nem idegesítenek a kondiban a lányok akik sminkben vannak?

Figyelt kérdés

Vagy pulcsit raknak a derekukra 40 fokban mert az jol nez ki.

Vagy sapkát viselnek.

Vagy troger nadragban vannak mert az divat.

Komolyan..mintha a kondi egy kifuto lenne es jol kellene kinezni.

Rolam altalaban szakad a viz es probalok tulelni mikor kardiozok de mellettem a csajszi kitolt fenekkel lepeget a gepen.

Otszor szetszedi a hajat es magat nezegeti a tukorben mikorben lobalja a hajat.

Eskuszom olyan baromi idegesito…

Vagy lehet csak ronda vagyok es feltekeny a tobbi nore..🤷🏼‍♀️😀


2022. júl. 15. 13:40
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
90%

"felesleges mert ha tényleg annyira izzadsz akkor lefolyik az egész a fejedről 1,5 óra alatt."


Ha szar a termék, amit használsz. Áztam már tökig sminkben, izzadtam le a buszon 40 fokban is sminkben. Mi a különbség? Ha úszni megyek, lemosom, de terembe minek? Alapból olyan terméket használok, ami tart. Már ami azt az egy szempillaspirált, szemhéjtust és púdert illeti. 😂


Ha neked lefolyik a sminket attól, hogy az arcod kicsit nedves lesz, akkor javaslom, próbálj ki egy jobb minőségűt. Abba a plusz 2000 forintba nem halsz bele 3 havonta-félévente, ha kondibérletre is futja. ;)

2022. júl. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 gagexbabexx ***** válasza:
100%
Az ilyen apróbb dolgok nem idegesítenek. Persze furcsa, meg minden, de ha neki így jó.🤷🏼‍♀️
2022. júl. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

Engem az idegesít, aki csapkodja a súlyt, aki pöcsöl egy gépen a mobilját nyomogatva ahelyett, hogy elvégeznéna dolgát 10 perc alatt és elhúzna onnan. Vagy összeizzadja az eszközöket és nem úgy hagyja ott, hogy letörli róla a nedveit.


Ha valaki nem tud kulturáltan edzeni, mert tenni akarja a fejét, na az rendszeresen felbasz. Meg a bámulók, akik jóformán a seggembe bújnak, amíg én a nyakamban 80 kilóval egyensúlyozok.


Szerintem ezek valós dolgok, amikkel foglalkozni kellene. Hogy ki milyen minőségű edzést végez vagy miben teszi azt, az nem érdekel. 5 éves korom óta sportolok különböző sportágakban. Az időbeosztásom miatt most a kondi és a futás van terítéken. Voltam én is lesérülve már, meghúzódva, tértem már vissza én is az edzéshez úgy, hogy kímélnem kellett magam. Nem, olyankor nem izzadtam, olyankor én is lengettem a karom a 2 kilós babasúllyal és nem szégyellem. Nem kell mindig tryhardnak lenni meg rekordokat döntögetni, főleg nem egy olyan személy számára, akinek ez csak egy hobbi. És végképp nem kell amiatt másokat basztatni, mert épp izzadnak vagy sem, lihegnek vagy sem, folyi-e esetleg rajtuk mellé smink is vagy sem... Én például eleve nem vagyok egy izzadós fajta, "nagyon szívesen" elájulok egy hosszabb futás közben, ha túltolom, de aránylag keveset izzadok. Párom meg nyugalmi állapotban is, mint a ló... Na bumm. Attól még becsületes munkát végzek, látszik is a testemen és az állóképességemen.

2022. júl. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
90%

Szeretnék edzőterembe járni. Nincs merszem, attól félek kezdőkén t kiröhögnek. Többeknek említettem már, akik járnak. Azt mondták, hogy "Menj már, senki nem foglalkozik veled, pláne nem szólnak meg, vagy röhögnek ki."


És bár nem csinálnám azt, amit fentebb leírtál, de pont a kérdés az oka annak, amiért nem merek elindulni...

2022. júl. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
81%

#24


Gyere velem, örülök a társaságnak 😊

2022. júl. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
De cukii ☺️☺️☺️
2022. júl. 15. 15:15
 27/32 anonim ***** válasza:
88%
Nem vagy te rohadtul frusztrált? :D
2022. júl. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
66%
Dehogynem. Gondolom az zavarja, hogy annak ellenére se bassza meg senki, hogy sportol :D
2022. júl. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
23%
De undorító ez az edzőtermi világ... A majmok, az irigyek, a bűz és az izzadságpatakok gyűjtőhelye. Nem értem mi a jó benne, ezerszer futok inkább a töltésen olyankor, mikor senki sincs. Emberek...fúj
2022. júl. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

#29


Én egy nagyon kulturált helyre járok, ahol mindenki takarít maga után és normálisan fel van öltözve. Pedig 0-24 a hely, nincs recepció, csak napközben és csak a bejáratnál van kamera. Ennek ellenére is nagyon klassz.


De mint gyakorlott úszó, megkérdezném tőled, hogy te még nem láttál medencében tampont, fanszőrt úszni? Nem láttad az előtted úszó heréit kikeveredni a régimódi bő férfi úszónadrágból, nem gondoltál bele, hogy hány ember hugyozik abba a vízbe, mire leengedik?


A futásnak is megvannak a maga undorító dolgai, a sebes hónalj, férfiaknak a sebes mellbimbó, köpések a pálya szélén, 50 forintos méretű vízhólyag, alatta a friss húsoddal, bőrkeményedések és deformációk a lábon a jó minőségű cipő ellenére is. A sok köcsög, aki belebújik a seggedbe inkább, ahelyett, hogy megelőzne végre, ha városi lakó vagy, akkor a kocsiból beszólogató, füttyögő csőcselék...


A csapatsportokról már nem beszélek :)


Üdv a sport világában, emberek vagyunk, ilyen a testünk!


Egyébként kondizni is lehet otthon, mit gondolsz, covid alatt mit csináltam? 50-100 ezerből megvannak az alap eszközök, állvány, rúd, súlyok, szalagok, matrac, aztán uccu neki.


Én azért szeretem a kondit, mert az erősítő edzések közül a legkontrolláltabb. Nem szükséges hirtelen mozdulatokat tenned, sokat kockáztatva egyensúlyoznod, ha nem esztelenkedsz, nem pattan el semmid, nem ficamodik ki semmid, látod a tükörben, hogy továbbra is jó-e a tartásod, hogy az az izom feszül meg, amit szeretnél, hogy megfeszüljön, a jóga mellett az egyik legjobb sport a testtudat és az agy-test kapcsolat megerősítésére. Viszont jógával én nem tudtam kemény edzést csinálni, nem arra való.


Csak kardiból meg nem lehet megélni, én legalábbis nem szeretem, ha csak az van, heti 1-2 alkalommal szoktam csak futni, a maradék 3-4 súlyzós.

2022. júl. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!