Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Titeket nem idegesítenek a...

Titeket nem idegesítenek a kondiban a lányok akik sminkben vannak?

Figyelt kérdés

Vagy pulcsit raknak a derekukra 40 fokban mert az jol nez ki.

Vagy sapkát viselnek.

Vagy troger nadragban vannak mert az divat.

Komolyan..mintha a kondi egy kifuto lenne es jol kellene kinezni.

Rolam altalaban szakad a viz es probalok tulelni mikor kardiozok de mellettem a csajszi kitolt fenekkel lepeget a gepen.

Otszor szetszedi a hajat es magat nezegeti a tukorben mikorben lobalja a hajat.

Eskuszom olyan baromi idegesito…

Vagy lehet csak ronda vagyok es feltekeny a tobbi nore..🤷🏼‍♀️😀


2022. júl. 15. 13:40
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:

Ja igen.. azt a nadragot kifelejtettem ami belevag a seggebe amitol nagyobbnak tunik es kozben az oltozoban fotozgatja magat oldalra fordulva,hogy nagynak tunjon de mikor elmegy mellettem akkor nem tudom,hogy a falat látom vagy a fenekét annyira lapos.

Nincs azzal baj,ha nem vagyunk tokeletesek..senki nem az. De miert kell hazudni?

Miért kell becsapni másokat a kamu képekkel meg nadrágokkal?

Nekem nagy fenekem van de bar ne lenne ekkora..megsem mutogatom meg huzom bele a nyakamba az amugy is seggben kettevagos nadragot hogy ugy tunjon mintha oriasi lenne.

2022. júl. 15. 13:44
 2/32 anonim ***** válasza:
78%

Nem. Én is szoktam sminkben edzeni, nem fogok egy nap 2x zuhanyozni csak azért, mert valakinek bántja a pici szemét, hogy én munka után járok edzeni. Majd lepucolom magamról az izzadsággal együtt.


Rólam is szakad a víz, vörös a fejem, lihegek és tudod, mit? Két szett között próbálom magam összekaparni 1 perces pihenőidővel és olyannyira el vagyok magammal foglalva, hogy nem érek rá bámészkodni.


Ha akkora sportember vagy, miért nem szorult beléd semmi szimpátia a sporttársaid iránt amúgy?

2022. júl. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
98%
Most mar nem nagyon szoktam konditerembe jarni, de volt hogy smink volt rajtam (nem sok). Nem kulon kondiba sminkeltem ki magam, csak nem mostam kulon le. A tobbit amit leirtal, nem csinalom…
2022. júl. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Mert viccesnek tartom őket és sminkben kondizni egyszerűen undorító és teljesen felesleges mert ha tényleg annyira izzadsz akkor lefolyik az egész a fejedről 1,5 óra alatt.
2022. júl. 15. 13:46
 5/32 A kérdező kommentje:

3-as én nem arról beszélek mikor munka után rajtad marad a smink..azt látja az ember azért.

Hanem mikor az öltözőben teszi magára a szájfényt meg alapozózza magát aztán megy be a terembe..😒

2022. júl. 15. 13:48
 6/32 anonim válasza:
87%
Atya Isten... Ezek ám a problémák
2022. júl. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Nem..vannak ennél nagyobb problémáim is csak most épp ez jutott eszembe☺️
2022. júl. 15. 13:51
 8/32 anonim ***** válasza:
80%
Nem. Nem tudhatod, hogy mi a munkája, és hol végzi ;)
2022. júl. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
29%
Nem. Tökre nem fogom észrevenni miközben szumó deadlift közben ordítom hogy SZENTLÉLEK NEVÉBEN. Az ilyen deszkáknál pedig férfiként jobb seggem van ezért amúgy sincs mit nézni rajtuk. Stabil lábakon kell állni az edzéshez.
2022. júl. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
86%
na ezért nem járok terembe,nincs kedvem bámulni az ilyen hülye picsakat
2022. júl. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!