Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van widow's peak-ed? (Homlok...

Van widow's peak-ed? (Homlok közepén lefelé növő haj) Téged nem zavar?

Figyelt kérdés

Úgy tudom, erre nincsen magyar szó. Erről beszélek:


[link]


Az enyém ilyesmi:

[link] #imgrc=hpAWlfXOo5DHWM


Egész életemben utáltam emiatt a homlokomat, mindig próbáltam úgy elválasztani a hajamat, hogy ne látszódjon, vagy rendszeresen visszatérő, hogy fufrut vágatok, amit aztán megbánok. Állandóan nézegetem a tükörben és zavar. Folyton próbálom beazonosítani az arcformámat, hátha találok egy hajviseletet, ami tökéletesen elrejti, vagy ehhez passzolna. Akinek van ilyenje, hogy áll hozzá? Mióta ráakadtam az angol elnevezésére, keresgéltem a neten, és látom hogy mások is utálják. Szerintetek gáz? Akinek nincs ilyenje, mi a véleménye az ilyen homlokról? Már azon gondolkodtam, hogy kitépkedem szemöldökcsipesszel. Láttam videókat is erről, eléggé fellelkesített, soha nem gondoltam még rá, hogy kitépkedjem. Nézegettem sztárok képeit is, szerintem van amelyiküknek jó áll, van akinek nem.



#haj #homlok #közép #widow's peak #özvegyi csúcs
2022. júl. 8. 10:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Most hogy mondod, igen, nekem is van, de eddig sose figyeltem. Mondjuk nekem szerintem nem olyan feltűnő, csak valami ilyesmi: [link]

Engem nem zavar, szerintem ez tipikusan olyan dolog, ami senki másnak fel se tűnik, mert nem csúnya és te is csak azért tulajdonítasz neki nagyobb jeletőséget, mert már nem tudom nem azt nézni. Persze ha attól jobban éreznéd magad, akkor megpróbálhatod kicsit korrigálni, de alapvetően nem gondolom, hogy ezzel bármi probléma lenne. Ha ez a legnagyobb szépséghibád, akkor szerencsés vagy :)

2022. júl. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is van, nem tetszik, de úgyis frufrum van, szóval nem látszik. Kitépkedni ne próbáld meg, undorító lesz, ha elkezd visszanőni!
2022. júl. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!