Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Titeket nem zavar az, ha...

Titeket nem zavar az, ha másnak dúsabb/erősebb/vastagabb/göndörebb a haja mint a tiétek? És ha nem, akkor miért nem?

Figyelt kérdés
2022. jún. 22. 01:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Mert az élet nem arról szól, hogy minden hülyeségben versenyezzünk.
2022. jún. 22. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavar. Az enyém is elég dús és ha könyék alá ér, már szenvedek vele, mikor fel van kötve, mert a súlya húzza le és baromi kellemetlen érzés.


Meg tudom, hogy akinek a haja dús, annak nemcsak a haja... Minél erősebb a szőröd, annál nagyobb kín a szőrtelenítés.


Mindennek megvan a maga hátránya, én rendben vagyok azzal, amim van. Meg van mellé más, amire büszke vagyok, csepp a tengerben a hajam.

2022. jún. 22. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert a sajat hajammal fogalkozom, nem maseval. Semmilyen hatranyom nem szarmazott meg soha abbol, hogy valaki masnak szebb a haja, mint nekem.

Lehet egy hajmodell valaszto versenyen legyoznenek, de nem jutott meg eszembe, hogy hajmodell szeretnek lenni.

2022. jún. 22. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavar, mert van önbizalmam.

Ha folyton hasonlítgatnám magam másikhoz akkor végtelen szomorú lennék egész életemben.

2022. jún. 22. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 franciasrac ***** válasza:
100%
Mert nem érdekel? Így már jól vagyok
2022. jún. 22. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
El kell önmagadat fogadni.
2022. jún. 22. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

nekem szögegyenes nagyon dús, nagyon vastag hajam van és mindig hullámosra vágytam. de nem zavar ha másnak hullámos

a hullámos haj könnyen szárad, ápolni kell, zsírosodik, gyakran mosni, és nehezebb fonni stb

az enyimet elég heti egyszer mosni, de nyáron megsülök, a hajszárítás 20-25 perc magában, de cserébe nincs törve

szóval mindennek van előnye-hátránya és ezt elfogdtam. ha hullámosat szeretnék, befonom előző napra vagy estére. nem csinálok belőle problémtá

2022. jún. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert attól hogy irigykedek még nem lesz dúsabb, szebb a saját hajam.

Ez van, ezzel kell élni.

2022. jún. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
34%

Nem zavar, inkább motivál. Rengeteget foglalkozok a hajammal és meg is látszik rajta. A hosszával még nem vagyok elégedett, mert derékig ér és a szinével se mert lenövesztett hennás.

Amikor hosszabb hajút látok, akkor nézem, hogy ajj az enyém mikor lesz ekkora. Dúabb is lehetne, de az enyém szuper sima így úgysem látszana igazán.

Göndörség nem, az nagyon nem tetszik, szerintem csúnya. (Bocsi, akinek göndör és tetszik neki az nyugodtan hordja úgy és sok göndör hajú szép lány van. Konkrétan csak a göndörség nem tetszik.)

2022. jún. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
57%
Odáig hogy dúsabb, erősebb még talán értem, hogy lehet irigykedni a másikra. De azért mert vastagabb, miért kéne irigykednem? A finom, puha haj nem tudtam, hogy gáznak számít. Meg göndör? Nem tudtam, hogy ez előrébbvalónak számít az egyenes hajnál.
2022. jún. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!