Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Titeket nem zavar az, ha...

Titeket nem zavar az, ha másnak dúsabb/erősebb/vastagabb/göndörebb a haja mint a tiétek? És ha nem, akkor miért nem?

Figyelt kérdés
2022. jún. 22. 01:24
1 2 3
 11/22 Metionin ***** válasza:
100%
Nem, nem foglalkozom más hajával. Tökéletesen megfelel a sajátom is.
2022. jún. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem erdekel masnak milyen a haja, nekem hosszu vekonyszalu, szogegyenes de szeretem.
2022. jún. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Az én hajam is göndör, de vékonyszú és nem dús, nem szeretem, hogy göndör, de az évek alatt megtanultam elfogadni és nem vasalgatni mindig. Egyébként nem nézegetem mások haját, nem zavar ha másnak szebb a haja. Mondjuk nekem a hosszú egyenes haj tetszik.
2022. szept. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Nem. Aki mindenben másokhoz hasonlítja önmagát, sohasem lesz boldog. Mindig lesz valami amiben más jobb.
2022. okt. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem gyönyörű dús szinte fenékig érő sötétszőke hajam volt, irigyeltek is érte. Én viszont szenvedtem vele ezért tavaly levágattam hátközépig érőre. Bőven elég azt kezelni.
2022. okt. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
53%
Pszichoterápia segít a gondodon.
2022. nov. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Utolsó!


Ugyan miért kéne pszichoterápia?

2022. nov. 9. 00:50
 18/22 anonim ***** válasza:
65%
Nem zavar, de picit irigyeltem, mindaddig, amíg nem láttam bikiniben. Gyakorlatilag az egész testét szőrtelenítenie kellett. Egy barátnőm ilyen, nyilván nem mindenki.
2022. nov. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
70%
Pszichoterápia abban segít, hogy leszakadj az önmagad másokhoz hasonlításáról. Emögött valamilyen gyerekkori eredetű önértékelési blokk van minden esetben. A pszichoterápia segít leválni olyan képzetekről, amik hátráltatnak, kellemetlenségeket okoznak egy felnőtt életében. Ezeket gondolkodással, belátással nem lehet megoldani, kell hozzá egy külső nézőpontú profi vezető. Az önismereti munka csodákra képes és amíg nem foglalkoztál vele komolyan, addig nem a saját életed éled, ami szerintem igazságtalan. Mindenki megérdemelné a saját életét a szülei által elbénázott gyerekkor okozta blokkok helyett.
2022. nov. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Kései Sirató ***** válasza:
Hajbeültetés segítene igazán, valamint hajbalzsam. Mindig használj hajmosás után balzsamot, attól szebb, dúsabb lesz az összhatás.
2022. nov. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!