Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajápolási szereket...

Milyen hajápolási szereket ajánlotok?

Figyelt kérdés
Még új vagyok ezen a téren. Eddig csak szokás szerint sampon és balzsam. De a hajam eléggé száraz. Miket ajánlanátok, hogy szebb legyen?

2022. júl. 5. 14:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Argánolaj hajmosás előtt, ez álljon rajta 1-2-3 órát. Dupla samponozás, hajpakolás 10 percig, balzsam 3 percig. Ha hajat szárítasz hővédő, utána hajvég ápoló krém és hajvég ápoló olaj. Minden nap használhatsz hajvég ápolót és hajvég ápoló olajat is. Az olaj nem hidratálja, csak bent tartja a nedvességet, szóval úgy a legjobb, ha előtte teszed rá a krémet/srayt. Ami nekem a csoda termék az az Elsev hiarulonos hajspraye. Mióta ezt használom nem töredeznek le kis darabok a hajamból egyáltalán, előtte pedig nagyon sok, tehát egyértelműen az ő érdeme, imádom. Ezt a sprayt esténként használom a hajvégeimre, ez után hajvégápoló olajat használok és egyetlen napot sem hagyok ki.

Hajpakolások közül eddig a legjobb nekem a Balea rózsaszín proteines pakolása, sokkal puhább, mint a többi hajpakolástól. Hajvég ápoló krém pedig nagyon jó az Elseve no hair cut krémje.

Derékig érő hajam van, ami genetikailag sosem volt szép, se hosszú, de már vagy 4 éve rengeteget törődök vele és mindenki dicséri :)

2022. júl. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Röviden tömören neked kell kitapasztalni, hogy mi a jó a hajadnak.


Kicsit bővebben pedig instan javaslom szofi's choice oldalát és fb-n Herczeg Gyöngyi csoportját. Rengeteg infóval fogsz gazdagodni.

2022. júl. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!