Hegek eltüntetése?

Figyelt kérdés
Vágott hegek eltüntetésére valami tipp? Tudom, hogy végleg nem lehet esetleg valami műtéti beavatkozással, de ideiglenesen lehetséges? Smink nem igazán takar úgy, de lehet hogy nem jót próbáltam eddig. Hosszú ujjú nem igazán opció, hogy a lehet még elfedni ezeket?
2022. jún. 22. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:

A hegkezeles nehéz pálya.

Ha friss, akkor szilikon tapasszal, egyéb kenceficékkel lehet eredményesen szépíteni rajtuk(cicaplaszt, contratubex, curiosa, kelo cote).


Ha már régi és fehér, arra kozmetikai kezelések lehetnek jók(dermaroller, mezopen, lézer, esetleg tetoválás).


De mindig lesz valamennyi nyoma.

A sminkkel az a vah, hogy pl a dermacol nagyon jó fedésű, de nem tudni mennyire marad a helyén, kenodik stb. Ha meg rossz az arnyalat akkor meg nagyon elüt a borszinedtol.

2022. jún. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1 köszi

Régiek már. A tetováláson én is gondolkodtam, talán az takarná el a legjobban és véglegesen.

Köszönöm a tippeket amiket írtál, esetleg ha dermacollal eltüntetem és hajlakkot fújok rá, az segíthet? Nem rendszeresen, egy fontos jelenésem lesz ahol nagyon nem kéne látszódnia, de nem biztos hogy addigra meglesz a tetoválás.

2022. jún. 23. 10:20
 3/4 A kérdező kommentje:
Plusz még egy kérdés, amiket találtam most a dermacolból azok szerintem nekem sötét árnyalatnak tűnnek. Nincs valami extra világos, porcelán szín szerű? Nagyon világos a bőröm.
2022. jún. 23. 10:22
 4/4 A kérdező kommentje:
Árnyalatot mégis találtam, majd letesztelem :)
2022. jún. 23. 10:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!