Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egészséges vastag haj fog...

Egészséges vastag haj fog nőni ha rövidre vágtattam a hajam?

Figyelt kérdés

Világ életemben hosszú hajam volt szőkítve. Ma levágattam olyan rövidre mint az Agymenők Penny-je. Az ő képe volt a minta [link]

Már most érzem hogy mennyivel dúsabb és vastagabb minden szál. Úgy terveztem nem is fogom festeni.

Szerintetek mennyire kell pluszba enni ezt azt vitamint stb hozzá hogy szép csillogó legyen? Vagy elég önmagában hogy nem bántom semmi vegyi anyaggal és meghálálja?



#haj #Rövidre vágott
2022. jún. 21. 16:57
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nem vastagabb, ugyanolyan fog nőni, mint eddig volt.


A hajszál nem henger alakú. Hanem kb. mint egy nagyon hosszú kúp. A vége felé elvékonyodik. a tövénél vastagabb. Azért érzed dúsabbnak, mert a rövid haj még csak pár hónapos,és nem vékonyodott el.

2022. jún. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!