Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak hogy ne legyen...

Mit csináljak hogy ne legyen olyan sok pattanásom?

Figyelt kérdés

2022. márc. 5. 14:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindennel próbálkozhatsz. Van Akneroxid gél, azelainsav, szalicilsav, amit használhatsz. Niacinamid, bár azt sokaknak meg éppen, hogy nem bírja a bőre, és még pattanásosabb lesz. Próbálkozhatsz a jelenlegi kozmetikumaid lecserélésével, hátha valamit nem bír bennük a bőröd. Vagy diétával, pl. hús elhagyásával, vagy vörös húsra cserélheted az eddigi fehér húst, vagy fordítva, gluténmetnes diétával. Mindenkinek más válik be. De az is lehet, hogy valami ételallergia okozza a pattanásaidat, akkor allergiavizsgálatra érdemes menned. Lehet hormonális probléma, ezt is kivizsgálással tudod azonosítani. Stressz csökkentése...Esetleg ha semmi sem segít, vagy nincs türelmed próbálkozni, a bőrgyógyász tud felírni szereket, de ezeknek mellékhatásaik vannak.

De mindenekelőtt olvass utána a dolgoknak. Ha addig nagyon szeretnél valamibe rögtön belefogni, akkor vegyél egy GG vagy Revox szalicilsavas szérumot, és kezdd el használni heti 2x.

2022. márc. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget
2022. márc. 5. 14:34
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Voltál bőrgyógyásznál? Én huszonéves koromig szenvedtem vele, sima dm-es cuccokat tettem rá, de nem használt. Végül felnőtt fejjel orvoshoz mentem, utólag azt mondom, előbb kellett volna. Írt kétféle krémet, plusz speciális antibiotikumot, ami csodát tett. Persze tökéletes bőröm nem lett, de már legalább nem szégyenkezem a strandon smink nélkül.
2022. márc. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem voltam még, de elmegyek. Kösziii <3
2022. márc. 5. 17:28
 5/9 anonim ***** válasza:
70%

Az előttem szólóknak igaza van. De hátha segít, és többeket érdekelhet, elmondanék még valamit.

Függ attól, hogy hány éves vagy. Ha már nem serdülő, együtt vagy házasságban élsz akkor mindenképpen fordulj az orvoshoz. Ha serdülőkorban lévő vagy, akkor a néhai Czeizel doktor egy előadásában elmondott egy módszert, amit kipróbálhatsz. Sajnos ezt itt nem tudom leírni, mert ezen az oldalon letiltanák a moderátorok. 18 éven felülieknek szánt oldalon kellene feltenned ezt a kérdést.

2022. márc. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 MSmester111 válasza:
100%
A Czeizel módszer lényege, független attól, hogy párban vagy egyedül oldod meg semmit nem számít. Ez kizárólag bőrtípustól függ. Nekem folyamatosan volt kapcsolatom nőkkel. Rendszeres, napi többalkalmas "kezelésem" volt. Semmit nem jelentett. Ellenben a rendszeres és most ne röhögjetek, Ultra mosóporos tisztálkodás csodát tett.
2022. márc. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

MSmester111 a fantáziád félrevezet.

Ceizel javaslata elsősorban a serdülőkori pattanásokban szenvedő lányoknak szólt. A szervezet becsapásán alapul, úgy kell tennie, mintha sokkal idősebb lenne. De mint írtam, a részletek nem erre az oldalra valók. Azt is mondta, hogy valamelyest fiúknál is hathat, de a lányok a célcsoport.

2022. márc. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi ez a rejtélyes módszer? Rákerestem, de semmit nem dobott ki.
2022. márc. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne a neten keresd, mert egy előadáson hangzott el, és nem valószínű, hogy a hallgatók közül valaki feltette volna a netre, abban az időben ez még nem volt divat.

Nem is rejtélyes. írtam már, hogy itt nem írhatom le, mert törlik a moderátorok, és még jól le is tolnak engem. 18 éven felülieknek való, tegyétek fel ott a kérdést, és megírom. Ide meg írjátok meg, hogy feltettétek, hogy tudjak róla, és átmenjek oda.

2022. márc. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!