Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet hogy tényleg kisebb...

Lehet hogy tényleg kisebb lett a hajam, vagy csak én "halucinálom be"?

Figyelt kérdés
Nos nekem mindig is hosszu hajam volt. Mostanába elegge önbizalomhiányom van, és mindenbe bele kötök magamon. Lattam egy videot ami télen készült , és ott nagyon hosszu vastagnak tűnt a hajam. Kb egy 2 honapja elkezdtem használni a hajamra ricinusolajat, és ugy vettem észre mintha vékonyabb lett volna vagy rövidebb. Nemtudom hogy most én halucinálok vagy mi tortenik. Anyám szerint csak szimplán nőttem, es azon a képen/videon kisebb voltam,es ezert tunt hosszabbnak a hajam. (Nem égettem le, illetve nem használok semmiféle hajvasalot vagy ilyesmiket)
2022. jún. 19. 23:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Ricinust milyen gyakran hasznalod ?


Mert ugyan egy nagyin jo dolog de egyebkent nem szabad vele tulzasba esni.

2022. jún. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igazából elegge sokszor használom.
2022. jún. 19. 23:13
 3/9 anonim ***** válasza:

Az mit takar?

Max heti -ket heti 1 alkalom az ami egeszseges meg a hajnak a fejbornek es a hajhagymaknak .


Ha heti tobbszor hasznalod allj le vele es maradj a heti egy alkalomnal mert jobol is megart a sok .


Siman lehet hogy a gyakori hasznalat miatt sajnos pont az ellenkezojet erted el es valoban ritkult/vekonyodott a hajad !

2022. jún. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igazából heti egyszer használom, de nem mindenhova rakok, pl a baba hajamra, meg egykét tincsre helyre, és azt Igazából tobb napig fent hagyom mert nem látszik. És mikor kezd zsirosodni a hajam akkor mosom le. De tenyleg mivel elegge önbizalomhiányom van, meg minden bajom mostanság igy lehet ez is azert van mert nem tudattalatt de ebbe is csak simán bele kötök és az önbizalomhiányom miatt van.
2022. jún. 19. 23:24
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha sokat hullott a hajad, akkor az elképzelhető, hogy most nem olyan dús, de magától rövidebb biztosan nem lett. Simán elképzelhető, hogy csak az önbizalomhiányod miatt látod most rosszabbnak a hajadat. Magamon is észrevettem, hogy ha jobb hangulatom van, akkor a külsőmet is szebbnek látom és fordítva, pedig reálisan nézve tudom, hogy ugyanúgy nézek ki.
2022. jún. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát igen pl azt észrevettem hogy hullott a hajam, de tobbet nem is hasznalok ricinusolajat. Lehet nem is kellet volna nemtudom. De ugy feltudom magam ezen idegesiteni, vagy képes vagyok 0-24be ezen gondolkozni. Szerintem erre sokat rá tesz az önbizalomhiányom. Koszonom a valaszt(:
2022. jún. 19. 23:31
 7/9 A kérdező kommentje:
De pl anyám szerint meg nőttem és ez azért van, mert amit néztem képet még december volt, éshát azota eltelt egy 6 hónap..
2022. jún. 19. 23:32
 8/9 anonim ***** válasza:
A haj is nő, havonta kb. 1 cm-t, ha gyorsan nő, akkor akár többet is, szóval ha te nem lettél ennél többel magasabb, akkor nem hiszem, hogy emiatt látnád most rövidebbnek. Ha mégis, akkor is max néhány centiről lehet szó, nem sokról, ez meg rajtad kívül senkinek nem fog feltűnni. Meg amúgy sem csúnyább a haj, ha kicsit rövidebb, szóval kár ezen rugózni, ne idegesítsd magad ilyeneken. Engedd el, majd fog még nőni.
2022. jún. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem mostad ki belőle rendesen, ezért elnehezedett. Ricinusos pakolás után akart 5-6x is át kell mosni ahhoz, hogy kijöjjön belőle. Anélkül lelapul
2022. jún. 20. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!