Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fényvédőből ha duplán használo...

Fényvédőből ha duplán használok kisebb faktorszámút az jó lehet?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem találok olyan fényvédőt ami 20 faktornál erősebb és nem okoz fájdalmas, óriási, gyulladt pattanásokat az arcomon.

Már sok mindent kipróbáltam, kb az összes márkát ami elérhető, extra szenzitív kivitelt, gyógyszertárit, natúrt, mindent ami elképzelhető, de 20 faktor fölött egyszerűen nem találok olyat ami nem teszi tönkre a bőrömet.

Alatta viszont vannak bevált termékek (fényvédős hidratálók), szóval nem tudom, ha dupla rétegben kenek egy 20-ast az elég lehet?


Őszintén szólva feladtam a nagyobb faktort, több pénzt nem szeretnék elverni erre fölöslegesen és a bőrömet se szeretném szétrombolni többször.


Esetleg mellé egy szalmakalap kültéren segíthet?


Bármilyen módszer érdekel amivel kiváltható egy magas faktorszámú naptej...


(Beltéren vagyok egész nap, ahova az ablakon se tűz be a nap.)


2022. máj. 23. 11:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hiába kensz belőle dupla annyit, attól még nem lesz 40 faktoros. Ha egész nap bent vagy és úgy használod akkor úgy lehet elég ez is, a semminél mindenképp jobb. De ha hosszabb távon kint lennél, arra azért jó lenne magasabbat keresni. Ha ezt csak időnként használod, akkor úgy talán nem lesz gond vele.
2022. máj. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha beltéren vagy egész nap, akkor teljesen jó a 20-as is.
2022. máj. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Beltérbe szerintem elég, illetve okoszsépség instagramján is írta hogy a kevés fényvédő is jobb mint a semmilyen, mert hiába kensz 50 faktorost amit utálsz, fullasztó, mert folyton ki akarod húzni magad hogy "jaj csak 5 percre leszek a napon nem kell" inkább legyen egy kisebb faktorszámúd amit szeretsz és tényleg rendszeresen használod.
2022. máj. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ja azt gondoltam hogy nem lesz 20 + 20 = 40. :)

Köszönöm a válaszokat, én is úgy érzem hogy jobban járok egy lelkiismeretesen használt 20-assal mint a semmivel.

2022. máj. 23. 13:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Használhatsz 20-asat, a faktorszám azt jelzi, hogy mennyi ideig véd. Tehát ha gyakran újrakened, akkor nem kéne, hogy baj legyen.
2022. máj. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tettem még egy utolsó próbát, találtam egy 30-ast amitől szintén kipattogok de legalább apró és nem fájdalmas pattik lesznek... Úgy tűnik ez a legjobb opció.
2022. jún. 7. 10:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!