Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért olyan fura az emberek...

Miért olyan fura az emberek számára a szines haj? Úgy nèznek rám mintha ufo lennék

Figyelt kérdés
Pedig ,sok szines hajú lány van.
2022. jún. 18. 01:39
1 2 3 4
 21/34 anonim válasza:
100%

Tényleg ennyire hülye vagy???

Feltűnő bakker, mit vártál :D nem mindenki szaladgál pl. bugyirótsaszín hajjal. Ha minden 2. ember ilyen lenne, nem néznének meg.

2022. jún. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
33%

Képet tudsz mutatni a hajadrol?

Én is megszoktam nézni, ha valakinek az átlag megszokotthoz képest más a haja, de nem az UFOsag miatt, hanem mert mondjuk tetszik.

Imádom pl. a türkizkékes hajat,és ha valakit meglátok, naná,hogy utána fordulok:)

2022. jún. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
70%
Nekem jelenleg neonzöld, előtte félig kék, félig zöld volt. Nekem csak ritkán szokták feltűnően megbámulni, pedig a ruháim is kitűnnek a többi emberé közül. Inkább öregek, kisgyerekek, és hozzám hasonló stílusú emberek szokták megnézni. De az utóbbiakat én is, mert tetszik.
2022. jún. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
71%
Oh, b@ssz@ meg, 35 évesen pink-kék-zöld hajjal? Mi vagy te, papgáj? Ez 12 évesen még elmegy nyári hóbortnak. És minek teszel fel kérdést, ha előre eldöntötted, hogy nincs más véleményed a tiéden kívül, és aki az ellenkezőt meri mondani, az mind befásult hü1ye? Nézz már magadra, hol veszik az ilyet komolyan?
2022. jún. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
66%

24

Tapasztalataim alapján például kutatóként és vezető fejlesztőként. Van esetleg még kérdésed arról, hogy hol veszik figyelembe a szaktudást a kinézet helyett egy munkahelyen? Mert mifelénk ezt hívják igazi munkahelynek.

2022. jún. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
60%
27 évesen nekem is van két diplomám, bármelyikkel akarok elhelyezkedni, ha ilyen fejjel mennék bárhova, sehol se lennék.
2022. jún. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:

25-nek nézek ki kb, ráncos sem vagyok.

És igen, soha nem akarok gyereket, de nem éretlenség miatt.

2022. jún. 18. 13:07
 28/34 anonim ***** válasza:
20%

Tiniknek okés a szines haj ők ebben a korszakban vannak. Na de egy felnőtt ember tudjon egy komoly megjelenést összehozni. Egy orvost, ügyvédet, egyetemi professzort el tud bárki is képzelni szines hajjal? Én biztosan nem.

Ennyi évesen már ki kellett volna nőni a lázadozást. Nekem ez 16 évesen sikerült.

2022. jún. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
Hát én egyik sem akartam lenni sosem.Mindig is a müvészet,kreativitás vonzott.És nem lázadok, csak nagyon szeretem a szineket.
2022. jún. 18. 13:17
 30/34 anonim ***** válasza:
100%

Feltűnő, mindent megnéznek ami nem hétköznapi. Meg sokan be sem mernék vállalni az ilyesmiket még ha tetszene is nekik, mert tartanak a megjegyzésektől.

Amúgy 35 évesen nem tudom hol van még a "vénségtől", főleg mikor még le is írja, hogy fiatalabbnak néz ki.


Én 32 éves vagyok, de elég vicces lenne ha bárki is azt mondaná vén vagyok, mikor többször néztek már gimnazistának, főleg mikor két copfba van a hajam.


Egészen addig nincs baj a szines hajjal, amígy nincs egy olyan munkahelyed ahol megkövetelik a szolidabb megjelenést.

De egyébként most ha valakinek az tetszik hát akkor az tetszik.

2022. jún. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!