Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért olyan fura az emberek...

Miért olyan fura az emberek számára a szines haj? Úgy nèznek rám mintha ufo lennék

Figyelt kérdés
Pedig ,sok szines hajú lány van.
2022. jún. 18. 01:39
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
82%

Mert szokatlan és aránylag igenis kevés élénk hajszínű ember mászkál az utcán. Az élénk színek egyébként is vonzzák a tekintetet. Egy tűzpiros kocsit is jobban megnéz az ember, főleg azok a ragyogó metálpirosak, amikből mostanában viszonylag sok van... Úgy elveszel a metálos ragyogásban...


Az embert meg nem a hajszíne teszi komollyá. Emlékszem, épp olyan munkát végeztem, amit a sablonbarna (nem ugat, eredetileg én is az vagyok, tud szép lenni az is, ha nem egy szentfazék fancsali pofa társul hozzá) embertársaim irigyelni szoktak, mikor először befestettem a hajam neonlilára. Nem volt hatással a karrieremre. Voltam mindenféle, ezt is ki kellett próbálni. Pár évig utána barna voltam, mert meguntam a színfrissítéses macerát, aztán visszatértem rozés hajszínnel a színes hajúak közé. 🙃


Igen, jobban megnéznek, többen kérték már el teljesen random helyeken a fodrászom elérhetőségét is, több kisgyerek akarta megtapizni is. Én élvezem, jó érzés. Páran néznek csak fintorogva, de azok fintorognak akkor is, ha kiemeli az alakom a ruha vagy ha fekete a körmöm. Szarok rá, azt jelzi a hajszínem is. Annak való a színes haj, aki bele tud szarni. De annak nagyon.


Viseld büszkén, amit most tanulsz általa, hasznos lesz akkor is, ha esetleg visszaváltasz valami természetes színre.

2022. jún. 18. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Budapesti vagyok amúgy a korábbi válaszolónak.
2022. jún. 18. 02:14
 13/34 A kérdező kommentje:

Köszike🙂Jó volt eut a választ olvasni 🙂 Hát ,nekem most 3 szinű.

Rózsaszin a fele, másik fele babakék, fufrum zöld, de sokat kell festenem magamnak, sosem csinálta fodrász.

Meg magamnak vágom.Amugy majd, talán szőkère váltok egyszer...De amiket készitek èkszerek vagy ruha, táskák,cipők mind szines mintákkal vannak.

Amugy,kreativ boltba dolgoztam, ott sosem szóltak be a hajszinemre.Ha tele lennék tetoválva, arra jobban szóltak volna, de egyesek szerint biztos az is gyerekes :D

Amugy szeretem a gyerekes kiegészitőket is ,de most emiatt nem vagyok komoly? Hát inkább ilyen vagyok mint befásult.....

2022. jún. 18. 02:20
 14/34 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy gondolom azért néznek, mert feltűnő jelenség. Én is a minap megnéztem egy pink-fehér hajú 50-es nőt, mert annyira kitűnt a tömegből,hogy muszáj volt néznem, pedig és is megszoktam a színes hajakat. Mikor középiskolába jártam akkor fekete -rózsaszín volt a hajam, most fekete- piros, de mivel már 30 elmúltam, így kicsit "finomabban" van megcsináltatva. Nem amnyira feltűnő mert rejtett tincsek vannak.
2022. jún. 18. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
41%
Nem tudom, engem tökre hidegen hagy ha valakinek színes a haja. De elsőre nem azt gondolnám, hogy éretlen, hanem inkább kicsit antiszociális, vagy introvertált lehet az illető. De persze nem a külső határozza meg az embert, szóval nem ítélkezem.
2022. jún. 18. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
66%
35 éves vagy? Az írásod alapján inkább 15...
2022. jún. 18. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
39%

Igaz a mondás, vénségére sok ráncos nő megbolondul:DDD


Nem ufót látnak benned, hanem egy címeres ökröt, megjelölve, akit a gyerekek is kiröhögnek, te meg hiszed veled közben:DDD

2022. jún. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
61%
Legyél ingyenélő streamer, a kutya nem fog a hajaddal foglalkozni
2022. jún. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
39%
Csinálsz egy feltűnő külsőt, majd ki vagy akadva, hogy néznek. Tipikus női logika. Engem nem is zavar, meg nem is érdekel, hogy milyen színű a hajad, de a legtöbb ember nem ezen a szinten van. Nagymamámnak volt egy idevágó bölcs mondása: Aki qrvának szegődik, ne csodálkozzon ha bsszák.
2022. jún. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
71%
35 évesen lánynak hívod magad, ez mindent elárul. És nem, a többiek nem befásultak, csak felnőttek! Gondolom család, gyerek még a fasorban sincs.
2022. jún. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!