Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vannak olyan lányok akik...

Vannak olyan lányok akik nyáron is szőrösen hagyják odalent?

Figyelt kérdés

2022. jún. 14. 09:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
50%

#11 hát pedig vannak férfiak, akik eléggé megszenvednek a borotválkozással. nem véletlen divat a szakáll. emellett az arcbőr sokkal kevésbé kedvező környezet a baktériumoknak (részben a szabadon érő környezeti hatások miatt, pl. ilyenkor nyáron az UV-sugárzás fertőtlenítő hatással van rá). emellett nem csak a bőrről van szó, hanem a hüvelyről, annak a védelme sokkal fontosabb, mint a bőré.

fajunk évmilliók óta fejlődik. nem véletlen nem tűnt el onnan a szőr.

2022. jún. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
21%
Csak annyit írj meg, hogy a te konyhádban vastag shaggy szőnyeg van, vagy sima járólap?
2022. jún. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
49%
#12 fogd már fel, te észlény, hogy a padlód fizikai állapota szempontjából ÉDESMINDEGY, tenyésznek-e rajta a baktériumok vagy sem, a bőr és nemi szervek szempontjából viszont NEM
2022. jún. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
32%

Amióta ruhát hordunk, a szőr egy higiéniai hátrány.

Tisztán szexuális oka van, hogy nem tűnt el a fanszőrzet: jelzi az ivarérettséget, optikailag hangsúlyozza a területet és szivacsként megtartja, erősíti a szagokat.


A kérdező a legjobb bizonyíték erre. Nyugodtan írj rá és csillogó szemekkel fog beszámolni, mennyire vonzódik a szőrös női ölekhez, mert imádja simogatni, szagolgatni!

Ide a rozsdás bökőt ha ez nincs így! 😆

2022. jún. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
36%

Versenyezzünk. Ki tud feltakarítani egy-egy kanál nutellát-ketchupot gyorsabban. Én a kőpadlóról, te a szőnyegről.

A verseny után mintat veszünk és kitenyésztjük a baktérium telepeket petri csészében.

2022. jún. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
49%

Hidd el, van annak a szőrnek szerepe.



Egyébként meg ha menstruálsz, akkor ígyis-úgyis fürdeni kell.

Ez ellen a csupasz suna nem véd anyám, ha a hajamat is tisztán tudom tartani, akkor ezt is.

Az ember teste nem szőnyeg.


De ha pl kelyhet vagy tampont hordassz, akkor édesmidegy hogy szőrös-e, mert ott, ahol fontos, nem az és eleve nem is megy oda, de ettől független még mosdok rendszeresen.

2022. jún. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
43%
Van szerepe a szőrnek, de nem az, hogy védjen a baktériumoktól.
2022. jún. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
63%

Én eddig mindig vágtam télen nyáron, de a párom azt mondta hogy neki a borotvált/szőrtelen punci olyan kis lányos, így nekem sem kell vágni és neki is jobb lesz.

Sokan meghagyják, kedvtől is függ, meg persze igénytől..

2022. jún. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
52%

Én férfi vagyok, de nem tudtam nem hozzászólni a témához. Vicces, amikor a szőrtelen nők kétségbe esetten próbálják meggyőzni azokat, akiknek szép, természetes szőre van, hogy az milyen egészségtelen, ápolatlan, gusztustalan, és olyan demagóg példákkal érvelnek, mint a szőnyeg vs. csempe.


De akkor maradjunk ennél az analógiánál: Ha egy szőnyeg olyan anyagból lenne, mint a punciszőr, olyan ritkásan nőne, és olyan vízhatlan bőrből nőnének ki a szálai, mint amilyen az emberi bőr, emellett ha bármikor el lehetne árasztani kényelmesen a konyhát meleg vízzel (mert ugye az ember zuhanyozni is szokott), akkor semmivel nem lenne kevésbé higiénikus, mint a csempe.


A higiéniai probléma a mezteleneknél az, hogy a bugyi (főleg a tanga) közvetlenül hozzádörzsölődik a puncihoz és a mellette lévő érzkékeny bőrfelülethez, légmentesen rátapad, beleizzad a bőr, és a fenék felől is átdörzsölődhetnek oda a baktériumok. A szőr eltartja a bugyit, ezzel egy szellőzést biztosít és nem engedi a közvetlen bőrkontaktust.


Volt barátnőim mesélték, hogy még régebben, amikor valamiért kipróbálták, milyen lekopasztva, mindenféle bajuk lett, amióta szőrük van, szinte soha.


Emellett - bár ez csak szubjektív vélemény - a normális ízlésű férfiak odavannak a női intim szőrért, ahogy én is. Ha nincs, az totál lelomboz.

2022. jún. 21. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
23%

A szőnyeg vs csempe hasonlat szerinted demagóg, helytelenül az érzelmekre ható megközelítés.


Aztán a végére bedobod az érzelmi szálat:


"normális ízlésű férfiak odavannak a női intim szőrért, ahogy én is."


Teljesen hiteltelen az egész írásod. Önmagad cáfolata.

2022. jún. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!