Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon sokan megbámulnak és...

Nagyon sokan megbámulnak és megbotránkoznak rajtam ha szőrösen hagyom a hónaljamat?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon tetszik amikor szőrös, szeretném hosszúra megnöveszteni és abbahagyni a borotválást.

Ujjatlan ruhában attól még járni fogok. Nagyon feltűnő lesz?


2021. máj. 22. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Én pl. észre sem venném,mert nem a mások hónalját figyelgetem. De ha meglátom sem zavar.
2021. máj. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
milyen nemű vagy?
2021. máj. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha nő vagy, az átlagos kispolgári munkahelyeken valószínűleg kibeszélés tárgya leszel. (ez van sajnos)
2021. máj. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
kisvarosban valoszinuleg, nagyvarosban a kutyat se erdekli. budapesten barhogy nez ki a honaljad, fix hogy lattak mar cifrabbbat a 4-6 villamoson
2021. máj. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Biztos lesz aki beszól de a legtöbb embert nem érdekli, nem nézik, ha észre is veszik a legtöbb valószínű annyival lerendezi magában hogy "hát oké"
2021. máj. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%
A kinézete egy dolog, kinek mi tetszik, a te dolgod. De hogy ha 40 fokos nyári időben kapaszkodsz a buszon... hát nem leszel népszerű. A dezodort aztán kenheted a szőrre, seperc alatt büdös leszel. (Tudom, tudom, te vagy a kivétel, aki nem izzad sose vagy 3 percen belül alaposan kimosakszik bármilyen körülmények között.)
2021. máj. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A hónaljkutya az ízléstelenség netovábbja. Csakhogy le lehessen pontozni.
2021. máj. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!