Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan fessem be a barna...

Hogyan fessem be a barna hajamat rózsaszínre? (Hajam végét szeretném, lehetőleg minél inkább roncsolódás mentesen.)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Régebben azt mondtam volna, hogy szőkésbarna a hajam színe,de azóta inkább barnásabb lett. Még sosem volt festve, se semmi.. Viszont Most be szeretném festeni a hajam végét rózsaszínre.


A kérdésem az lenne, hogy mi lenne a legkevésbé hajroncsoló megoldás?


Nem tudom, hogy mennyire fogná be a hajamat a festék. Hallottam olyanról, hogy előtte talán le kéne szivatni a hajamat, ill. vagy szőkíteni. (Ez a kettő folyamat lehet ugyanaz, fogalmam sincs. Nem vagyok túl jártas a témában..) viszont azt tudom, hogy ez nagyon károsítaná a hajamat..

Valamint volt aki tanácsolta a hajkrétát, de nem tudom, hogy azt hogyan kéne elképzelni vagy hogy meddig maradna benne



Szerintetek?



2022. jún. 11. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindenképp először szivatni kell a hajad , majd arra megy a rózsaszín így viszonylag tartós és szép eredmény érhető el, kérdés milyen a hajad minősége ?! A leszivas (szűkítés) egy roncsolobb folyamat , de ha minőségi szalonba mész ott professzionális anyagokkal viszonylag roncsolas mentesen meguszod!


Haj Kréta , egyáltalán nem tartós …

A haj Kréta annak ajánlatos aki esetleg egy egy alkalomra akarja fel dobni a hajszinet…

Úgy kell elképzelni (legalábbis nekem olyan volt) mint egy puderes tegely benne mint egy púder, csak épp zöld lila kek vagy épp rózsaszín , kinyitod, bele teszel egytincset hajtonel, majd a tegelyet végig huzod a tincsen, így az beszinezodik!

Legalábbis nekem évekkel ezelőtt az volt ! Lehet azóta van jobb Kréta megoldás is azt nem tudom !


Jah és meg egy !

Haj Kréta használata esetén mindig legyen nálad ernyő , ha megazol az elég gaz , ugyanis a viz oldja a kretat, de meg a kezed is ha simogatod a hajad esetleg!

2022. jún. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szűkítés =szőkitès
2022. jún. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!

Egyik ismerősöm festené be, aki fodrász. Mondta, hogy keres valami festéket ami nyár végéig kikopna.

(Szóval kb 2 hónapra tervezem ezt a kis rózsaszín hajat)

Egyébként a hajam vége néhol töredezett, szóval gondoltam arra, hogyha nem is jönne ki nyár végéig a szín belőle, akkor levagatnám az a részt.. ilyen esetben talán be is vallálnám a leszívást, ha az csak azt a részt roncsolja ami le lesz szivva. (Jelenleg mell alá érő a hosszúsága, de vágás esetén nagyon max 10-15 centitől lenne szívem búcsúzni)

2022. jún. 12. 13:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!