Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A gyerekkorom óta gyenge,...

A gyerekkorom óta gyenge, vékony szerkezetű körmeimet meglehet valahogyan erősíteni?

Figyelt kérdés

2022. jún. 5. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
49%

Csodákra képes:

[link]


Rá van írva hogy kell használni.

2022. jún. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
63%
Kezdjél el biotint szedni. Nagy dózist, legalább 10 000 mcg. Nekem nagyon bevált.
2022. jún. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Metionin ***** válasza:
68%
Nekem csak a zselés ráerősítés segített. Kipróbáltam sok vitamint, rákentem mindent is, hajam mint a beton de a körmeim...katasztrófa. Nőni nőnek de vékonyak és azonnal letörnek, ebben bizonyára szerepe van abban is, hogy pici az a rész, ami az ujjamhoz csatlakozik, nem tart neki szilárd alapot és emiatt is sérülékenyebb.
2022. jún. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
42%

Ezeket a neten találtam,nekem erős a körmöm így nem próbáltam de hátha segit:D

-olíva olajjal+kókusz zsírral/köröm olajjal bekenni a tövét

-vágás után reszelés ne maradjon el

-biotin is segít de nem kell óriási dózisban mint ahogy a 2 es írta:),a haj vitaminokban is található lehet egybe kapni a kettőt hogy haj+korom

-Mosogatasnal mosogatokesztyu

-Korom erosito lakkal/atlatszo koromlakkal mindig legyen bekenve

-Egeszseges taplalkozas,sok viz fogyasztas

-Korom agy gondozasa

2022. jún. 6. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem az átlátszó körömlakk segített egy picit! De az ilyen köröm erősítő lakkok is jók,bár én olyat nem használtam. Nekem amúgy is erősebb körmeim vannak/voltak. Eleinte nekem is folyton letört...stb. de elkezdtem növeszteni és amikor letört lereszeltem! És így tovább mostanába már nem törik le. Az ilyen körömerősítő lakkokat próbáld ki szerintem!



Remélem segítettem!

2022. jún. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
53%
Nem értem, miért kellett a biotint ajánló válaszomat lepontozni?! Nem illegális szert ajánlottam, idióták
2022. jún. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!