Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tudnék tenni ez ellen?

Mit tudnék tenni ez ellen?

Figyelt kérdés

Vekonyszalu hajam van. Van egy szerintem jó hajapolasi rutinom. De ha hajmosás utáni 2. nap 10 percig nem fesulkodok, teljesen lelapul a hajam, meg így tincsekben áll. Ez nagyon idegesít, mert látom hogy a barátnőm már 5 órája nem fesulkodott és még sem lapul le a haja, és egyáltalán nem áll neki tincsekben.

Erre van bármi féle megoldás, vagy csak törődjek bele?:(



2022. márc. 26. 01:09
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Én össze szoktam fonni, legyen valami formája, akkor nem áll össze és nem kell fésülködni sem csak a hajtőt:P
2022. márc. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 Én hajmosás után 2-3 nappal szoktam befonni, csak az a baj hogy kicsit eláll a fülem, így nem áll jól.
2022. márc. 26. 01:14
 3/4 anonim ***** válasza:
30%
én kihordva hordom, szép tartást ad a hajamnak és 6 napot is kibír a hajam mosás nélkül
2022. márc. 26. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tuningold fel 2 haj mosás között egy kis száraz samponnal, az én vékony szálú hajamnak magyon jó tartást Adott !
2022. ápr. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!