Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok a ricinus olajrol??

Mit gondoltok a ricinus olajrol??

Figyelt kérdés
Ma vettem először, még soha sem használtam, viszont jókat hallottam róla. Hajra szeretném használni de majd szempillára is. Esetleg valaki használta már?? Milyen hatása volt? Nekem nagyon vékony szálú töredezett a hajam elsősorban ezért vásároltam. Illetve sokan mondják hogy nő is a haj tőle ez igaz??
2022. jún. 3. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
59%
Érdekes, de sokak szerint ricinus olaj nélkül is nő a haj, ezt meg is tudom erősíteni.
2022. jún. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy budos, ragad, lemoshatatlan :D


Probalkoztam vele regebben, de en egyszeruen az istennek se tudtam kimosni a hajambol, meg 6-7 samponozas-oblites utan se jott ki teljesen, igy en inkabb hagytam a francba.

Sokan eskusznek ra, de nem tudom mivel mossak ki a hajbol, nekem egyszeruen nem ment 😅


A toredezett reszeket viszont az isten se menti meg, azt mindenkeppen le kell vagni.

2022. jún. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én nem a hajra használom, hanem szempillákra és szemöldökre. Hajra még nem próbáltam és nem is tervezem, nem szeretek ragacsos olajokat kenni a hajamra, pont a lemosás miatt.

Elvileg a ricinus olaj gyorsítja a szőrszálak növekedését, nálam egyébként bevált, főleg szempillára, 1-2 hét után sokkal dúsabbak és hosszabbak lettek a szempilláim, mint előtte voltak. Már egy ideje abbahagytam a használatát, de majd valamikor szeretném újra elkezdeni.

2022. jún. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!