Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért jó kamuzni a ricinus...

Miért jó kamuzni a ricinus olajról, hogy csodaszer? Kinek van ebből haszna?

Figyelt kérdés
Ilyeneket olvasni hogy csodát tett, a haja 4-5 centit nő havonta tőle, vagy a legutóbb 2 hónap alatt már hosszabb és dúsabb is lett a haja tőle... 2 hónap alatt még csak észre sem lehetne venni ha valóban hatna... szóval állandóan a kamukat írják, de mire jó ez? Olyanokat olvasok hogy néha már a fejem fogom, hogy ezt ki a fene hiszi el?? De elhiszik biztos jó páran, mert állandóan téma.
2016. júl. 30. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Dehogynem észre lehet venni.


Nekem szőkére festett hajam van, a ricinustól sokkal gyakrabban kellett festeni.

2016. júl. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem nagyon sokat nott a hajam tole😄 meg a szempillam is dusabb es hosszabb lett, ember fuggo ez is, hogy kinek hasznal es kinek nem
2016. júl. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

jaaj az ilyeneken én is nézek, hogy egy hét alatt nőt 3-4 centit a haj állításuk szerint. hogyne:D de szerintem nem tudatosan kamuznak, inkább csak ilyen önámítás-féle dolog ez. nagyon szeretnék, hogy nőjön a hajuk és bebeszélik maguknak, hogy tényleg nőtt és kb már el is hiszik.

nem mondom, hogy nem segíthet a növésben, na de egyesek már tényleg irreális számokat írnak.

2016. júl. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*nőTT bocsi
2016. júl. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3-as, de te 1 hetet írsz, a kérdező meg 2 hónapot.


7 nap vs 60 nap.


Azért aki 2 hónap alatt nem látja, mennyit nőtt a haja, az elég fogyatékos.

2016. júl. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!