Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Epilátor vagy borotva?

Epilátor vagy borotva?

Figyelt kérdés
Melyik az amelyikkel jobb eredményt tudok elérni? Jelenleg borotvát használok de két naponta használhatom talán epilátorral jobban járok?

2022. máj. 22. 10:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha bírja a bőröd és te is, akkor igen. De hogy makulátlanul sima legyél, azért szerintem heti 1-2x nem árt átmenni rajta. Valamint kevesebb szőrt szed olyankor és kevésbé fáj.

Én a fájdalmat le is küzdöttem, a szörbenövésekkel gyűlt meg a bajom. Próbáltam bőrradírtól kezdve mindent, pár helyen annak ellenére is. Hátha neked jobb 🙂

2022. máj. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az epilátor jobb. Az epilátornál annyi, hogy a pici szálakat nem tudja kiszedni, vagy lehet, hogy már vannak jobb epilátorok, amik azokat is kiszedik, de az enyém már régi epilátor, nem tudom az újabbak milyenek. De amúgy az epilátor szerintem mindenképp jobb, a borotvával tényleg kb. 2 naponta már ismételni kell szinte.
2022. jún. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Férfinek mi lenne jó?
2022. nov. 30. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!