Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most ezzel a pici frufruval...

Most ezzel a pici frufruval mit kezdjek?

Figyelt kérdés
Hónap elején vágtam magamnak egy nagyon rövid frufrut és azóta nem nőtt még semmit szerintem, júliusban esküvőre kell menjek és fogalmam sincs hogy mit kezdjek vele. Addig még nő valamennyit de még akkor is nagyon rövid lesz. Valami ötlet? Póthajat nem igazán szeretnék de ha nincs más jó megoldás muszáj lesz.

2022. máj. 22. 05:54
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
Fodrász.
2022. máj. 22. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hajvasalóval ha picit bepördöd tud nagyon stílusos lenni. Amég frufrum volt mindig bevasaltam és nem egyszer volt rövidebb.

Esetleg hajvitamint szedj úgy kicsit gyotsabban nő.

A másik, hogy olyan frizurád legyen az esküvőn, ahol el van csatolva, fodrász biztosan megoldja szépen.

2022. máj. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
fodrász megtudja oldani de akkor már nagyon sűrű lesz a frufrud.
2022. máj. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Júliusig még 1-2 cm-t mindenképp kéne nőnie, ennyivel számolhatsz. Ha még úgy is túl rövidnek érzed, akkor csatold el.
2022. máj. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!