Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Frufruval arctisztítás mennyir...

Frufruval arctisztítás mennyire nehézkes?

Figyelt kérdés

Hajpánttal hátrafogni a hajat, a végén a krémezés után kezet öblíteni, hajpántot levenni, kb. így képzelem el.

Nekem nincs még frufrum.


2021. ápr. 14. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mi ezzel a baj?
2021. ápr. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jól írtad le. Így csináld
2021. ápr. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs frufrum mégis mindig begumizom és pántot teszek fel, hogy semmilyen hajszál ne lógjon a képembe.

Hajpántot fel-le venni 2 pillanat, kezet meg alapból mos az ember

2021. ápr. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem nehéz, én alapból elcsatolom a frufrum sminkeléskor mert zavar ha ott lengedezik szóval reggel csat (szereztem ilyen invisibobble csatot, tényleg jópofák bár eredeti áron én se venném meg, bolhapiacon akadtam rá párszáz forintért de eskü nem deformálja el a frufrum) arctisztítás, krém, stb, smink, aztán kiveszem a csatot, megcsinálom a hajam és indulhat a nap.
2021. ápr. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azért is kérdeztem, mert most hogy nincs frufrum, én krémezés után nem mindig mosok kezet, illetve arcot mosni rövid ujjúban szoktam, hosszú ujjút utána veszek fel, és akkor nem biztos, hogy a helyén maradna a hajpánt.
2021. ápr. 16. 08:02
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Zsbkendővel szoktam.
2021. ápr. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!