Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Erősen szőrös lányok, a...

Erősen szőrös lányok, a nyarat hogyan oldjátok meg?

Figyelt kérdés

Fekete, erős, vastag szálú szőrök vannak a lábamon, combtőtől bokáig. Szó szerint borotválás után másnap már borostás. -.- naponta nem tudom borotválni mert nagyon kisebesedik. Viszont hosszú nadrágot nem tudok hordani 40 fokban. :(

Epilator, gyanta szintén gyulladást okoz. :(IPL szintén 2 napig tart... Egyszerűen semmivel nem tudok szőrteleníteni. :(


Van vmi tippetek még?:(


2022. máj. 20. 10:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
24%
Nem 40fokban gondoltam, bár sokan hordanak akkor is, sokan olyan légkondicionált helyen dolgoznak, ahol hideg van. Sötét árnyalatú harisnya azért nem átlátszó, sokan fekete nadrágban meg mackónadrágban vannak nyári kánikulában is. Egyébként én néha találkozok szőrös lábú nővel, van aki nem szégyellős.
2022. máj. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
87%
IPL 2 napig tart? Nem bántásból, de ha ilyet írsz szerintem teljesen rosszul használod.
2022. máj. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Tesómnak is pont ilyen volt, végül csak a végleges szőreltávolítás oldotta meg nála a gondot. Valami lézerklinikán csináltatta.
2022. máj. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
90%

Én IPL gépet használok (lumea), elégedett vagyok vele. Van ugyan pár szőrszál, de csipesszel kordában tartom. Az arcomon kívül mindenhol szoktam használni, mert sajnos kell. Sötét és erős szőrzetet örököltem.

Több barátnőm is túl van már a lézeren, használt mindenkinek, de eléggé zsebbenyúlós!

2022. máj. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
89%
Hogy gyantázol vagy gyantáztatol? Ha megfelelően csinalod nem kellene, hogy be gyulladjon. Előtte minden féle képen testradír, gyantázás után pedig bőven nyugtató hatású testápoló. Számomra nyáron ez a legjobb megoldás. Két gyantázás közt epilálom vagy borotválom. Amúgy meg nincs egész nyáron brutál meleg és simán fel lehet nadrágot is venni. Vannak gyönyörű divatos és mégis vékony lenge anyagú nadrágok
2022. máj. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Én igazából már lesz*om :D Én is borotvát használok, de a fehér bőrömön már a legapróbb kis szálak is meglátszódnak ahogyan elkezd visszanőni mert a szőröm sötét, szinte fekete. Illetve elég érzékeny is a bőröm, emiatt a borotva sem tökéletes mert valamikor attól is kipattog. A gyanta még egész jó lenne, de tovább tart maga a folyamat és nekem nem tart sokáig, tök gyorsan visszanő utána a szőr. Az epilátort pedig nem is említem, gusztustalanul néz ki utána a bőröm és nagyon fáj is. Kozmetikusra, lézeres szőrtelenítésre stb. pedig nincsen pénzem. Úgyhogy egyes területekkel már nem is foglalkozom (pl. hasam, felkarom) mert nem vagyok hajlandó hetente szőrteleníteni magamat a fejem tetejétől a talpamig, máshol pedig borotvát használok és azt is inkább csak heti egyszer. Heti minimum kétszer kellene, mert szinte már másnap látni a szőrt, de nem vagyok rá hajlandó. Ha tehetem inkább hosszú ruhákat hordok, de már tényleg egyre kevésbé zavar, hogy esetleg látszik a növekvő szőr mondjuk a lábamon és jajj mit szólnak, ha meglátják, nem érdekel. Az én dolgom azt gondolom. (ja és nekem sincsen emögött semmiféle egészségügyi probléma, tudom sokaknak van, de jó lenne elfogadni végre, hogy igen ilyen is van, hogy egy nő szőrös és ez sem abnormális).
2022. máj. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy,mint bárki más.Ahogy előttem is írták,lesz...rom. Hétköznapokban heti 1x leborotválom,igaz nekem nagyon erős,fekete szőr van a lábamon végig,viszont ha borostás,az már nem érdekel.Ilyen vagyok,elfogadtam.Strand előtt frissen borotválom,de délutánra már úgy is tüsis,ja és a fekete pöttyök ott vannak mindig.
2022. máj. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
55%
Be veszem a lesz@rom tablettát. Strand előtt friss borotválás. Ha ugy van akkor gyanta, ha nem akkor borosta. Amúgy rettentően elszomorító, hogy mennyire hajtsuk az ideált hála a médiának.
2022. máj. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!