Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Erősen szőrös lányok, a...

Erősen szőrös lányok, a nyarat hogyan oldjátok meg?

Figyelt kérdés

Fekete, erős, vastag szálú szőrök vannak a lábamon, combtőtől bokáig. Szó szerint borotválás után másnap már borostás. -.- naponta nem tudom borotválni mert nagyon kisebesedik. Viszont hosszú nadrágot nem tudok hordani 40 fokban. :(

Epilator, gyanta szintén gyulladást okoz. :(IPL szintén 2 napig tart... Egyszerűen semmivel nem tudok szőrteleníteni. :(


Van vmi tippetek még?:(


2022. máj. 20. 10:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
50%
Menj hormonos dokihoz!
2022. máj. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Alapból sötét hajú/szemű, barna bőrű vagyok, szóval ez természetes nálam, mivel nem albínó vagyok.:)

Csak azért lábon eléggé zavaró.

2022. máj. 20. 10:51
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én borotválom.Nekem is nagyon szőrös a teljes lábam,de én már nem görcsölök amiatt,ha borostás.2-3 naponta borotválom,igaz napi 2x is lehetne
2022. máj. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
36%
Tesztoszteron túltermelésed van, endokrinológus tud segíteni! :)
2022. máj. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
41%

Próbáld meg elektromos borotvával vagy szőrtelenítő krémmel.

Nagyon világos a bőröm és a szőröm sötét, de mindenhol kicsit más. A karomon és a combomon kis vékonyszálú a szőr, ott borotválom. A hónaljamon is borotva. A lábszáramon borotva, elektromos borotva, szőrtelenítő krém. Gyantát és epilátort én sem birom sajnos.

2022. máj. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló problémám volt/van.

Amennyiben nálad nem áll fenn tesztoszteron probléma (nálam sem, ki voltam vizsgáltatva, szimplán túl sok melanint termel a szervezetem), úgy két dolgot tudok ajánlani:

1. szőrtelenítő krém, a bőrtípusodnak megfelelő és utána temérdek mennyiségű med-es testápoló. Az eredmény sajnos csak 1-2 napos, annyit ér mint egy borotva, cserébe meg is kell várni amíg nől (kb. egy hetes szőrt már nekem be tud szedni). Viszont ha eseményre mész akkor pont jó az az 1-2 napos idősáv míg tart és cserébe jobban kímélheti a bőröd mint a penge.

2. ha beleunsz a sok fájdalomba, vagy épp akkor nem tudod elfogadni magad míg várakozol, hogy a szőröd elég hosszú legyen krém, epilátor, gyanta eszközökhöz, fogadd el magad. Nagyon nehéz szembemenni a társadalmi nyomással és szar látni a lesúlytó pillantásokat az utcán emiatt, de attól te nem leszel kevesebb, hogy a testszőrzeted látható.

2022. máj. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy nem szorongok egy kis borosta miatt. Ember vagyok, ebből következik, hogy van szőröm. Borotválom 3-4 naponta, odafigyelek, de az én bőröm sem bír el mindent, emiatt meg nem vagyok hajlandó szégyenkezni. Majd akit zavar, lephotoshopolja rólam, mint azokról, akik miatt állítólag tramplinak kellene éreznem magam.
2022. máj. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Gyantáztatok. Mindenhol. Úgy 1 hét nagyjából vállalható.
2022. máj. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
10%
20 perc alatt megvan a borotválás, az nem fájdalmas és szinte ingyenes, a többi mind fájdalmas és a bőrödnek káros. Egy nylonharisnyával is pár napot tudsz nyerni.
2022. máj. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

9-es:

nylonharisnyát hordani 40 fokban nagyobb kihívás mint egy hosszú lenvászon lenge gatyót. Másrészt ott is átlátszik a szőr.

2022. máj. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!