Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok fiúk!Szoktátok az...

Lányok fiúk!Szoktátok az ánuszotok körül borotválni a szőrzetet?Ha igen akkor,hogy oldjátok meg?Mert én képtelen vagyok rá.

Figyelt kérdés
Lány vagyok és egész egyszerűen nem érek oda,nem férek hozzá.Ti,hogy csináljátok?
2020. máj. 14. 18:15
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
Csak ha kapcsolatban vagyok
Kézzel tépem ki
28 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az igaz, hogy nagyom hajlekony vagyok, de sose erzem nagy attrakcionak. Kadban is felemelem egyik, aztan masik combom, zuhany alatt is. Vacak noi borotvaval, ami nem tokeletesen simara vag, viszont baleset kizarva. Szoval nem latom, persze, de elerem. Amugy kadban terdelve hatulrol probalkoznek, ha a labemeles nem megy.
2020. máj. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Én fiú vagyok és engem is eléggé idegesít hogy ott jobban nő. De nem tudok mit csinálni, borotvával próbálgatom de elég szélmalomharc. Gyantázni lehetne de fiúként nem érdemes. Lányként talán de én szeretem a szőrős segglyukat.
2020. máj. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Kozmetikus megoldja gyantával.
2020. máj. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Bocs ha off topic és visszakérdezés, DE férfiaknak is megcsinálja a kozmetikus?
2020. máj. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Kozmetikushoz menjek seggluk szőrtelenítésre?Na és mit mondjak neki? Szedd már le a lyukamról a szőrt.Ez így tiszta ciki.
2020. máj. 14. 18:27
 6/14 anonim ***** válasza:
Intim gyantával egyben van. Az én kozmim megkérdezte az első alkalommal, hogy hátulról is leszedje-e? Naná, hogy igent mondtam. Azóta már mondás nélkül is tudja.
2020. máj. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Sztem ha leguggol az ember akkor megoldható sima borotvával is, krémmel még egyszerűbb.
2020. máj. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hetero fiú, megkérdezem majd a kozmim.
2020. máj. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Borotválom, egyik lábam felteszem egy székre, és ilyen fura pucsító póz szerűen pont jól hozzáférek :D

19/l

2020. máj. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én bidében szoktam (nem tudom van-e még ilyesmi másnál is :D), nyilvan ott is vakon kotorászás, de utána leguggolva próbálkozom kistükörrel ellenőrizni. Elég megalázó folyamat xd
2020. máj. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!