Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ideje elkezdenem befestenem a...

Ideje elkezdenem befestenem a hajam ha színtelen másnapra?

Figyelt kérdés
Nagy gondban vagyok mert még eddig minden fodrász dicsérte, hogy milyen szép. Ugyanis közvetlen hajmosás után valóban az. Van színe, (világosbarna) csak ez valahogy másnapra kimegy belőle és az egész fejem szürkés/színtelen lesz. 24 vagyok, kb másfél éve vettem észre.

2022. máj. 14. 09:26
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja igen tehát nem vagyok oda az ötletért hogy kemikáliázzak már most.
2022. máj. 14. 09:27
 2/6 anonim ***** válasza:

Hogy érted azt, hogy színtelen?

Nem inkább matt?

2022. máj. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szürke színű. Mintha haldokolna.
2022. máj. 14. 11:05
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szürke. Csak hamvas színű. Elég gyakori színárnyalat és sokan nem tudják bemérni, hogy milyen is, csak szürkének látják.
2022. máj. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oké ée mit csináljak vele hogy úgy nézzek ki mint mikor frissen van mosva? Mert akkor szép a színe. Naponta nem tudom megmosni mert zsíros alapból
2022. máj. 14. 12:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Menj el színtanácsadásra. Drága, de nagyon megéri! Megtanulod ott majd, hogy milyen színeket viselj ahhoz, hogy az arcod és hajszíned harmonizáljon.
2022. máj. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!