Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez az anti-aging bőrrutin...

Ez az anti-aging bőrrutin hatásos?

Figyelt kérdés

Amit használok: pontban reggel 06:00-kor AHA-BHA peeler, napraforgó olajba csavar citrom cseppek (2-3 csepp max.), aszkorbinsavas maszk pakolás, kenderolajos THC hidratálos SFP 30-as.


Este pontban 16:00-kor isana arckrém.



#skinskikn #carecare
2022. máj. 12. 21:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ha ennyire pro vagy, miért itt kérdezed, hogy jó-e? Leírtuk, hogy ezzel ártasz a bőrödnek. Igen, lehet napi szinten aha és bha savat használni, ha valakinek rinocérosz bőre van, de akkor is, csak gyengébbet. Mellete meg ezerrel tolni kell a fényvédelmet.
2022. máj. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
13%
Kérdező, miért nem egy kozmetikustól kérsz tanácsot, aki ért is hozzá?
2022. máj. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

gondoltam kicsit profibbak az itteni kommentelők,de sajna nagyon nem conscious skin care ami itt folyik.


megyek vissza inkabb a r/tojaslikorben

2022. máj. 14. 18:13
 14/20 anonim ***** válasza:
Hajrá
2022. máj. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
92%

Nem tudom, senkitől nem hallottam még hogy agyba-főbe hámlasztana, még koreaiaktól sem. Mondjuk rendben van, de remélem hogy használsz fényvédőt.


A conscious skincare arról szól, hogy tudod hogy a te bőrödnek mi KELL, mire van szüksége.

Nekem érzékeny bőröm van, nem fogok hámlasztani. Ha bírja a bőröd, csináld, csak mellé 50-es fényvédőt használj.

2022. máj. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

mert nem olvaso megfelelő forrásokat. figyelj, a hámlasztás mit sem használ 1 hetente.


ez van.


tuda

2022. máj. 15. 17:15
 17/20 A kérdező kommentje:
a koreaikról meg annyoit, hogy nem érdems követni őket. mert nem nagyon értnek az egészséges bőrápoláshoz. sokkal inkább a thai emberekre érdemes figyelni. jsut to let you lnow
2022. máj. 15. 17:17
 18/20 anonim ***** válasza:
Persze, azért csodaszép a koreai és japán nők bőre. Csak koreai termékeket használok, nekem azok váltak be. :)
2022. máj. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

A kérdező olyan okos és akkora az arca, hogy képes volt leereszkedni a pórnéphez egy kérdés erejéig, aztán kiderült, hogy mindenkitől okosabb és még ő osztja itt az észt mindenkinek. 😒🙄🤦

Csak akkor ha ő ennyire okos, akkor mit keres itt?! 🤷

2022. máj. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
A Nap is besüt a pöcegödrökbe, mégse lesz piszkos.
2022. máj. 16. 09:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!