Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Viszkető fejbőr ellen mi...

Viszkető fejbőr ellen mi lenne hatásos?

Figyelt kérdés
Brutálisan viszket a fejbőröm. Nem látom különösebben korpásnak, esetleg nagyon minimális korpa lehetséges. Hamar zsírosodik a hajtövem, 2 naponta kellett mosni. A hajvégek szárazak. 10 éve festve van a hajam. Nem tudom eldönteni, hogy most száraz hajra vagy zsíros hajra való sampont használjak, mert az is lehet, hogy a sok hajmosás kiszárította a fejbőrt. Egyébként is száraz a bőröm máshol is. Mi lenne hatásos erre a problémára? Milyen sampont vagy pakolást használjak?
2022. márc. 11. 19:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Válts kíméletes tisztalkodoszerekre.

Lehet valamilyen összetevő irritálja a bőröd.


Nekem bevalt az uriage ds sampon, de olcsóbb alternatíva a balea med sampon.

Kondicionálónak jobb lenne valami professzionális termék.

(olaplexbol hajmosas előtti pakolásnak tok jó a 3-as vagy szárítás előtt a 6-os,de ennek jó alternatívája a revox plexjei).


Tusfürdőnek én szerettem a cerave olajos lemosóját(mixa olajostol pl viszkettem és nagyon kiszaritott, úgyhogy azt nem javasolnam), igaz kicsit higitottam más tusival(nature box vagy organic shop), hogy habosabb legyen.


És persze testapolo. Alapvetően mixa atopiance-ot használok, de ha extrém száraz a bőröm, akkor még előtte bekenem magam hialuronsav szerummal és csiganyál esszenciaval.

2022. márc. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!