Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hatásos szer létezik...

Milyen hatásos szer létezik erősen viszkető, korpás fejbőrre?

Figyelt kérdés
2008. szept. 27. 14:10
 1/4 anonim válasza:
nizoral, es a mentholos head&shoulders.
2008. szept. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a vichyt használom,de lehet hogy jobban járnál ha bőrgyógyászhoz fordulnál és nem kísérletezgetnél.
2008. szept. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már többször is jártam bőrgyógyásznál, aki nizoralos sampont írt, ecsetelőt, squamed sampont stb. de nem segített. 30 éves múltam, de legalább 14 éves korom óta küzdök vele és nagyon kellemetlen.
2008. szept. 27. 14:35
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem regen nagyon sokaig volt korpas a hajam, es semmi sem hasznalt, DE azóta megtaláltam a megoldást.

gyógyszertárban lehet kapni ún. kenes sampont (én mindig így kérem), az pár alkalom alatt elmúlasztotta. 400 körül van az ára, ha orvossal íratod fel, akkor feleennyi.

Egyetlen hátránya van, hogy utána kén illatú lesz a hajad, amit én úgy küszöböltem ki, hogy hajmosás után olyan gyümölcsös hajbalzsamot hasznalok, amit nem kell lemosni, és akkor finom gyümölcsillatú lesz a hajam :)


volt egy fiúismerősöm, neki mindig "havas" volt a válla, sokszor mondtam neki, hogy vegyen, de igénytelen dög volt, sose vett. vettem neki, mert már engem zavart, és két hét múlva már nyoma sem volt a korpának.


Szóval a drága kenceficék helyett ezt tudom ajánlani.

2008. szept. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!