Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez az anti-aging bőrrutin...

Ez az anti-aging bőrrutin hatásos?

Figyelt kérdés

Amit használok: pontban reggel 06:00-kor AHA-BHA peeler, napraforgó olajba csavar citrom cseppek (2-3 csepp max.), aszkorbinsavas maszk pakolás, kenderolajos THC hidratálos SFP 30-as.


Este pontban 16:00-kor isana arckrém.



#skinskikn #carecare
2022. máj. 12. 21:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%

"Este pontban 16:00-kor "


🤦😒🙄


Nincs több kérdésem. Az értelem itt befigyel.

2022. máj. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez valami vicc? 😅
2022. máj. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Mindennap használsz aha+bha-t?!
2022. máj. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ez nagyon sz4rul hangzik
2022. máj. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Pontban 9-kor megettem az epres zabkásám és pontban 13-kor áldozok majd a kávézás oltárán.
2022. máj. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

kicsit több támogatás kellene. a timing igen is fontos. a bőrsejtek enegergia szintje más az eltérő napszapokban. ezt minden dermatologós megmondja...


igen aha és bha minden nap kell, máskülönben nem hámlaszt eléggé. nekem a magasabb %-ú cuccok jöttek be. the ordinary legerősebb terméke. lehet reggel-este fogom használni. te mit gondolsz?

2022. máj. 13. 13:24
 7/20 anonim ***** válasza:
Úgy égeted le az arcod, ahogy akarod. Csak aztán majd ne a rutin legyen a sz.r,meg a tudatos bőrápolás a marhaság...
2022. máj. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Szerintem délben is kellene
2022. máj. 14. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Tönkreteszed a bőrödet, ha minden nap magas % számú hamlasztóval gyötröd. A napraforgó olajba csepegtetett citrom is sz.rul hangzik, mintha direkt arra játszanal, hogy fényérzékenység tedd a bőröd. Sürgősen kezdj el felépíteni egy rendes rutint.
2022. máj. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Úgy látom, kicsit hiányzik itt magyarba a tudatosság. Amikor kint voltam, akkor minden munkatársnőm tudta, hogy mi fán terem a skincare.


Köztudott az aha és a bha, nem tesz rosszat a bőrnek. A termékcsomagoláson is napi 1 használat van. De ez csak óvatósságból. 1-2 használat teljesen ok...


Mit gondoltok az aszkorbinsavas, ciprus pakolásról? Nektek bejött az önbarnító krém mellett?

2022. máj. 14. 15:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!