Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyorsan kopó borotva?

Gyorsan kopó borotva?

Figyelt kérdés

Sziasztok, cserélhető fejes 5 pengés Gillette borotvát használok, de volt már Wilkinson meg szinte minden fajta.

Iszonyatosan furcsa, hogy 3 borotválkozás után már húzza a szőröm, szóval elkopik.

Nem tudom hogyan csinálják mások, hogy fél évig el vannak 1 fejjel! Nagyon frusztráló, mert ahhoz nagyon drága hogy így cserélgessem.

Az elektromos borotva nem jó, nem lesz teljesen sima az arcom mindegy milyet használok.

Segítsetek mit csinálok rosszul vagy mi a gond? Erősek a szőrszálaim és azért? Azzal nem tudok mit tenni.



#borotválkozás #borotva #Cserélhető fej
2022. máj. 2. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Gillette "lebutította" a borotváit. Én a kétpengés eldobható borotváikat használom, régebben 8-10 alkalomra min. jó volt egy, most max 2. Egyszerűen szétcsúsznak a pengék és összevágod magad, mintha vízben oldódó ragasztóval tették volna össze (ami lehetséges). Szóval a tiéddel is trükközhettek.
2022. máj. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azért az kemény. Ennyi pénzért még silányabb minőséget adni...

Bár nem tudom ez e az igazság

2022. máj. 2. 19:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha életlenné válik a borotva penge, akkor egy darab farmer anyagon visszafelé húzva kiélesedik. (Csak akkor, ha tényleg az életlenség az ok.)
2022. máj. 3. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!