Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Normális, hogy ilyen gyorsan...

Normális, hogy ilyen gyorsan nő a szőr a lábamon?

Figyelt kérdés

A hajam vékonyszálú és világosbarna, de a szőrzetem sötét és erős. Ha este leborotválom a lábam akkor reggel már érzem hogy kezd borostás lenni. Nap végére már tiszta borosta, tulajdonképpen minden este muszáj leborotválnom. Ez normális? Aki hasonlóan járt milyen tippeket tud adni?

14/L



2016. júl. 29. 16:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Megoldás ipl vagy alexandrit lézer.
2016. júl. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A lézerről azt olvastam hogy nem ajánlják a barnább bőrűeknek. Nekem viszonylag barnább bőröm van.
2016. júl. 29. 19:26
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha úgy gondolod semmiféle betegséged/hormongondod nem lehet akkor ez van... erős a szőröd. Próbáld ki az epilátort.
2016. júl. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

26 vagyok. Ugyanez. Nincs hormonproblémám, de ha reggel lebororválom strand előtt mondjuk, már délutánra látszódnak. Pedig jó a borotva is, a hab is.. én egy jó pár éve epilálom, és epilálás után még borotvával is. Ezek előtt meleg vízzel letusolok / fürdök hogy felpuhuljon, akkor nem fáj annyira. És estére időzítem, mert tiszta piros leszek, pöttyös, de eddig kb 8 év alatt egy testápoló se használt úgy, hogy utána ne nőjön be a szőr, amit csipesszel kapirgálhatok.. viszont intim tájékon bikinivonal gyanta, többi borotva. Sajnos az epilálás nagyon fáj, ez meg jobb oda. Hónaljam is borotválom, lábam kezem epilálom.

Sajnos sokat nem tudsz, a lézeres lehet, ahogy írták de pl nekem azt mondta egy kozmetikus ismerősöm hogy igen sokba fájna mert nekem nem lenne elég pár alkalom hanem több kéne mert nagyon erős...

2016. júl. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sajnos normális, nálam is ez van. Én epilálni szoktam a lábamat, de amíg másoknak elég 2-3 hetente, addig nekem minden héten kell :(
2016. júl. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Értem. Hát.. Köszönöm a válaszokat.

Én egy ideje borotválom, valószínűleg ezért is erős a szőr a lábamon. Ha epilálom vagy gyantáztatom akkor ha legközelebb kinő is ugyen ilyen erős lesz a szőr, vagy gyengébb?

2016. júl. 29. 21:37
 7/9 anonim ***** válasza:
Sajnos ha erős,gyorsan növős a szőröd,a gyantázás,epilálás sem fog olyan sokáig tartani,mint másoknál. Én ezért is maradtam a borotválásnál és lassan elfogadtam,hogy szinte sosem tökéletesen sima a lábam,combom,mert sajna nekem ott is végig szőrös.
2016. júl. 30. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem epiláláskor kb 5 napig kitart. Most már olyan gyenge a lábamon, hogy alig érzem, de azért piroslik. Nekem a borotváról százszor jobb. 1-2 szőr van ami vastagabb, erősebb de egyébként gyenge. Fekete, de gyenge pedig nekem is ilyen erős.
2016. júl. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.. :)
2016. aug. 17. 19:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!