Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A minimum derékig érő hajúakna...

A minimum derékig érő hajúaknak (vagy még hosszabb) szól ez a kérdés. Szóval annyi lenne csak, h ti milyen technikával, és mivel fésülitek a hajatok? Nekem is derékig érő, nagyon sűrű, dús, vastagszálú hajam van, amit elég nehéz kifésülni.

Figyelt kérdés
2010. szept. 15. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindig fújok rá kifésülőspray-t és így valamivel könnyebben megy a fésülködés, mint szárazon. Sima hajkefével fésülködök.. Avonos.:D Nekem nem a fésülködés okoz igazából gondot. Hanem a hajszárítás, főleg télen. Nagyon lassan szárad meg.

Egyébként kérdezhetek én is valamit?:D

Van valami fazonja a hajadnak? Frufrud van?:D

Nekem csak egyenesre van vágva az egész és kész.:)

2010. szept. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen hajam van. Én fújok rá kifésülő spray-t és lent kezdem fésülni, és egyre feljebb megyek, mert ha fentről kezdeném, akkor kitépném a hajamat...
2010. szept. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Vadas Barbara válasza:

nekem is derékig érő gyönyörű hajam van hál'Istennek. örül is neki a párom. :D én csak simán fésdülöm, de lehet, h kipróbálom a sprayt, hátha jobb vele, kefefésűt használj mindenképp, mert az nem roncsol annyira.

aki azt írta, h nehéz szárítani, csak annyit mondanék, h nem egészséges a hajszárítás, én már évek óta nem szárítom, este kimosom, reggelre megszárad. és nagyon szép. árt neki a forró levegő olyan közelről. roncsolja a hajhagymákat. és a gyakori hajmosás is.

2010. szept. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1.válaszolónak!

semmi fazonja nincs a hajamnak,csak símára van vágva,mert fiú vok(csak rocker)

de szeretném még növeszteni.

2010. szept. 16. 09:15
 5/7 A kérdező kommentje:
az én tanácsom pedig az hacsak tehetitek tényleg ne szárítsatok hajat,mert nagyon töri,én 4 év óta növesztem,és 72 cm.nekem bevált a sörtekefe!
2010. szept. 16. 09:16
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]

Ez a sörényem. XD Ilyen fésűt használok legtöbbször: [link]

Meg esténként néha sörte kefét is, de nem mindig, mert eléggé lelapul a fejemen tőle a hajam. Ami a technikát illeti, úgy szoktam, hogy fentről a vállam alattig megfésülöm, előrehúzom, majd a vállamtól lefelé fésülöm. A végét nem érem el, úgyhogy az egyik kezemmel megemelem a hajam, és úgy fésülöm azt a részt. Nem szokott nagyon gubancos lenni, könnyű fésülni, kivéve ha ki volt engedve előtte. :)

2010. szept. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

hmm utolsó válaszoló,gyönyörű hajad van!:)

am nekem szinte mindig kivan engedve,és ezért kócolódik, de nem vészes,am az én hajamba nem igazán menne bele ez a fésű xD

én úgy fésülöm h copfba fogom,majd előrehúzom,kifésülöm,aztán 2 copfba veszem a tarkómnál,majd így is megfésülöm xD(mind2 oldalt)

aztán jön hátúl a vállamig,és kész:D

am köszönöm mindenkinek a tanácsokat!:)

remélem még hosszabb hajra tehetek szert:)

2010. szept. 18. 10:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!