Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek ha már nincs...

Mit tegyek ha már nincs szolira pénzem?

Figyelt kérdés

Nyáron jártam szoliba 3 naponta ugyanis esküvőre készültem. Észrevettem, hogy 3-4 alkalom után a pattanásaim elkezdtek eltűnni és kb 1 hónap szoli után teljesen kitisztult az arcom. Majdnem a 90%-a teljesen eltűnt és egy jóideig nem is jött elő újabb pattanás.

Most, hogy már nincs pénzem ilyen gyakran a szolira újra előjöttek a gyulladt pattanásaim és miteszereim. Most mit tegyek?

Van vmi krém amivel segíthetnék magamon vagy kotorjam elő a heti 2-3 alkalomra a szolipénzt?


2010. szept. 14. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Sztem örülj neki hogy nincs rá pénzed. Tisztába vagy azzal, hogy akár 10 perc szolárium is nagyban hozzájárul a bőrrák megjelenéséhez??!!! Inkább lennék pattanásos...

Egyébként rengeteg kérdés foglalkozik a pattanások, mitesszerek eltüntetésével. Beírod a keresőbe és kiad 200 kérdést kapásból. Ott tudsz válogatni.

2010. szept. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egyetértek az elsővel, +a garniernek van ilyen folyékony pattanáskezelő valamilye, nekem bevált. :D
2010. szept. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Örülj hogy már nem jársz,kell a bőrrák? menj el bőrgyógyászhoz!,m,
2010. szept. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én is ugy vagyok mint te:s hát én igyekszem kispórolni bár mindig szégyellek kérni:s pedig imádom mikor barna vagyok
2010. szept. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

a szalicilsavat próbáld ki:) gyógyszertárban szerintem tudsz venni:)

remélem segítettem:)

2010. szept. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm. A szalicilsavat és a Garnier terméket is kifogom próbálni.

Nem a barnaság miatt járnék most szoliba hanem mert kitisztul tőle a bőröm. :)

2010. szept. 15. 15:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!